Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhelyi Peti kérdése:

Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az a téma ,hogy van egy lány akit már 4 éve ismerek.Egy iskolába jártunk még tavaly és nagyon jó barátok vagyunk.Csakhogy én már két éve bizonyos időközönként "beleszeretek"(nem,nem őrültem meg csak imádom őt),de ő nem viszonozza és mindig én szívom meg.Most is beleszerettem de nem akarom neki (megint) elmondani mert szerintem még mindig nem akar tőlem semmit,csak én nem tudok nélküle végigszenvedni egy napot(szerintem ő ezt észreveszi de nem zavarja).Tudom hülye kérdés de szerintetek mit tegyek?Az a baj hogy tényleg nem tudom barátként szeretni.



2015. márc. 10. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajj ajj...ebből jó nem sül ki.
2015. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató volt! :D
2015. márc. 10. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát esetek többségében ez van.Velem is ez volt,osztálytársam volt.Először ő szeretett belém aztán én.Később meg kiderült hogy ő még mindis az exét szerette.Csak engem szomorított el,mikor dobott,ő meg szaladt hozzá.Nem azt mondom hog lehetetlen,de lehetséges ha bevallod hogy szereted,elutasít és ez neked fájbi fog.Viszont így is fàj,tehát lépni kell,veszteni való nem sok lesz.Mert a barátod marad.És ha jól ki jösztök akkor összejöhet. :-)
2015. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából nálunk is így volt.Elösször ő szeretett belém de én nekem akkor nem tetszett.Aztán ez történt.
2015. márc. 11. 08:10
 5/10 A kérdező kommentje:
De o nem mindig ugy viselkedik velem mint csak barattal.Ezzel arra akarok utalni hogy aludt mar nalunk tobbszor es minden nap atjon es osszebujunk, filmetnezunk stb..
2015. márc. 11. 08:14
 6/10 anonim ***** válasza:
ilyen ismerősöm nekem is volt engem az mentett meg hogy egy időre teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot időbe telt de azóta amikor véletlen találkozok vele csak jót nevetek magamon hogy milyen szánalmas lehettem az ő szemszögéből.
2015. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg az volt,hogy jó barátnak tartottam,a legjobb barátom volt,de mindig többet érzett mint én és egy idő után már én is elkezdtem bele szeretni.Aztán összejöttünk,de mikor csúnyán kicseszett velem és úgy állított be mintha én lennék a rossz,meg hogy kihasználtam,pedig még most is miatta szenvedek.Elmúlt már vagy egy fél év :(
2015. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy nem akar veled járni, vagy csak te gondolod így?
2015. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondta, 1 és fél évvel ezelött.
2015. márc. 13. 05:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagy idő, ami alatt változhattak az érzései. Próbálkozz újra.
2015. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!