Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha egy 15 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy 15 éves fiú tetszik? Hogy próbáljak közeledni felé?

Figyelt kérdés

Teszik egy nálam 2 évvel fiatalabb srác... A baj az, hogy több "vetélytársam" is van szerintem, mert Ő nem tudja magáról, de nagyon helyes, stílusos, ráadásul aki közelebbről ismeri, az tudja, hogy vicces és udvarias. De ettől nem nagyképű.

Szombaton találkoztunk egy szórakozóhely előtt és kérdezte, hogy mizu, hogy vagyok, rég beszéltünk. És mondtam, hogy éppen indulok haza, mert nem vagyok valami jól (nem ittam sokat, tényleg szédültem, meg fájt mindenem). Erre kijöttek a haverjai és mondták, hogy ők mennek másfele, valami házibuliba. Gondoltam, hogy a srác is megy, de mondta, hogy szerinte jobb, ha hazakísér, mert nem nyújtottam túl biztató látványt ott sápadtan.


2015. márc. 10. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyhajh franc...az első 3 mondatig azt hittem,hogy én vagyok :D
2015. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis udvarias :) Nem ciki.Hívd el valahova lazán,valami beülős helyre ahol tudtok beszélgetni.
2015. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Eszedbe se jusson veszni hagyni egy ilyen srácot :D

szard le azt a két évet, tényleg kevés ilyen va

2015. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aaa reménykedtem hogy én vagyok az és ezt most az irta ki aki nekem tetszik :DDD
2015. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jelenovszki válasza:
Nyugodtan,kedvesen,mosolygós az.
2015. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!