Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a g*ciknek áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a g*ciknek áll a világ? Bőséges okfejtés alant. ;)

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy látom, hogy én a jó szívemmel, és az érzelmes lelkemmel egy evolúciós zsákutca vagyok. Miért is? Ahogy olvasom az adatlapokat, elég sok lány kiírja, hogy milyen jókat cseverésznek a gyökerek "teccőgecókőkóla" jellegű üzeneteikre válaszolván. Én igyekszem mindig megadni a tiszteletet, mindig elolvasom az adatlapokat, és próbálok valami frappáns, valami érezhetően neki célzott üzenettel indítani. 99,9%-ban nincs válasz, vagy flört elutasítva. Pedig egyáltalán nem vagyok rossz pasi. Sőt, értelmileg és érzelmileg úgy gondolom, átlagon felüli vagyok. Lehet ez a baj?

Elgondolkodtam. Lehet tényleg bennem van a hiba? Lehet tényleg ösztönösen a g*ci emberek tetszenek inkább a nőknek? Sokszor keresek választ az élővilág példáján keresztül, mivel akár emberek vagyunk, akár nem, ugyanazon evolúciós utat jártuk be, mint a többi faj. Csak mi kicsit tovább jutottunk. És mit mond nekem az élővilág? Azt, hogy a nemtelen "dolgozó" méheken és hangyákon kívül a "minél g*cibb vagy, annál jobb" elv érvényesül. Ha jól át tudod verni a prédád, nyert ügyed van, megeheted, túlélsz. És ezt a gént adod tovább, hogy az utódod még g*cibb lehessen, és még nagyobb eséllyel ejtse el a túléléshez szükséges prédáját. De ne csak a ragadozókat vegyük ide, ha elég g*ci vagy, és meg tudod téveszteni a ragadozót, ugyanez a helyzet. Tehát az élővilágban véleményem szerint az átverés, a g*ciség a túlélés egyik záloga. És bármennyire is társadalmi normák szerint próbálunk élni, mindig vannak köztünk is g*cik, akik pusztán a csalás és átverés erejével sokkal-sokkal többre viszik, mint egy jószívű, jólelkű ember. Még ha a g*ci egy tehetségtelen, fogalmatlan barom is. De legalább g*ci!

Én igyekeztem mindig jószívű lenni, ennek eredményeképp az élelmes g*cik olyan szépen kihasználtak, hogy oktatókönyvet lehetne írni róluk. Sokat töprengtem magamban, és az abszolút őszinteség útját választottam, erre még inkább hazugsággal és átveréssel válaszoltak a nők. Vajon ez ösztönös lehet? Ösztönből gondolja a nő, hogy egy g*ci férfi mellett nagyobb az esélye a túlélésre, mint ahogy az élővilágból számos példa is ezt támasztja alá?

Mint ahogy ösztönös lehetett az is, hogy az exemnek tényleg mindent megadtam, a seggét kinyaltam, órákig keményen dugtam, hogy esélyt ne adjak annak, hogy elhagyjon, erre visszament az ő exéhez, aki egy tirpák, verte, az anyját szemközt köpte (szó szerint) és mellette még más nőt is tartott? Én nem voltam neki elég g*ci???

Illetőleg: 8 éve a nagy semmiből felépítettem egy vállalkozást. Lettem végre valaki. A nőkkel nem bántam túl jól, 3 év alatt rengeteg nőt megdugtam, és akármilyen köcsög is voltam velük, ragadtak rám, és alig tudtam lerázni őket. Legalább 10 példát tudok arra, hogy kicsípte a gumit a lány felhelyezés közben, hogy felcsinálja egy érzéketlen g*ci...



2015. márc. 10. 21:51
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
este 10 kor ki az aki ezt végig olvassa? :D
2015. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Megszámoltad, hányszor írtad le a g*ci szót? :D
2015. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
67%
Hatalmas forma vagy. Elolvastam, és teljesen egyetértek. :D
2015. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Ez így tömény volt, de egyetértek az érzéseiddel!
2015. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

1# - én le tudtam írni, olvasni könnyebb.

2# - nem számoltam, de sajnos nincs még a mi csodás nyelvünkben sem más szó, ami ennél tökéletesebben kifejezné azt, amire gondolok

2015. márc. 10. 21:56
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Simicska Lajos rokona vagy? Csak a szóhasználat miatt kérdezem?:)
2015. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
60%
"értelmileg és érzelmileg úgy gondolom, átlagon felüli vagyok." nem vagy az. :(
2015. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem benned van a hiba! Kár volt kiírni a kérdést. Inkább néztél volna magadba!
2015. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azért egész napos munka után nincs az embernek sok kedve olvasni :) majd holnap elolvasom
2015. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de én ezt nem fogom elolvasni.De biztos igazad van D
2015. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!