Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most azért csinálja, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most azért csinálja, mert már nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Még év elején jött egy svéd srác cserediákként és szinte a kezdetektől jóban voltunk, habár nekem még van mit csiszolnom az angoltudásomon. Nagyjából másfél hónap elteltével már sulin kívül is találkoztunk. Eleinte csak megmutogattam neki hogy mi hol van, és egy idő után ha ment valahova, mindig elhívott.

Január végén pedig összejöttünk. Nos, júniusban ugye vissza fog már utazni, szóval megkérdeztem tőle, hogyha tényleg komolyan gondoljuk ezt a dolgot, akkor hogy fogjuk az elkövetkezendő időkben ezt folytatni? Erre ő megsértődött és nem akar velem beszélni, max csak félszavakban. Most ezt nem nagyon tudom mire vélni hogy egész idáig semmi baja nem volt, most meg hirtelen mintha valami rosszat mondtam volna, így kezd el viselkedni.


17/l


2015. márc. 10. 22:32
 1/1 HabverőMakverő ***** válasza:
biztos jól mondtad neki angolul a mondatot?
2015. márc. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!