Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becézget a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becézget a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem olyanokra gondolok, hogy cuncikám, stb, de azért néha egy drágám vagy szívem jól esne. Csak a keresztnevemen szólít. Lehet, higy nem szeret (annyira)? Én pl nem tudom megállni, hogy édesemnek hívjam őt.

20/F


2015. márc. 11. 00:31
 1/7 zsici:D ***** válasza:
Mert valójában reptoid. Nem érti a földi szokásokat
2015. márc. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi a keresztneved? Hunor? Egon? Aladdin?
2015. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az esetleg még nem fordult meg a fejedben, hogy elmondd ezt neki?
2015. márc. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egyszerűen csúnya vagy.
2015. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen ilyen típus. És a keresztneved számára a legszebb becézés.
2015. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy te kislány!-.-
2015. márc. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En a sok sorozatos csalodas miatt tartom a tavolsagot a baratommal. Nem merem kozelebb engedni. Azt vettem eszre, ha tul kozel engedek magamhoz valakit, akkor semmibe vesz utana. De hidd el, sokmindent megteszek erte. Fozok neki, veszek sokszor ajandekot, segitek a munkajaban. N
2015. márc. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!