Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetek még valaha szerelmes?

Figyelt kérdés
25 éves no vagyok. 21 éves koromban volt egy plátói szerelmem. Attól volt plátói hogy amikor találkoztam vele akkor nem éreztem az összhangot de ha nem láttam nagyon tudott hiányzni. Rengeteget gondoltam rá. A Nem illettunk össze.nem is tartom egy értékes embernek. Azóta senkinél nem érzem azt az érzést. Voltak barátaim amikor szakítottam velük Egy két napig rossz volt de aztán , semmi. Senki után,nem éreztem ezeket az érzéseket
2015. márc. 11. 09:01
 1/1 anonim válasza:
Persze, hogy lehetsz!:) a szerelem mindig ott van a levegőben.. és egyszer rád is rád fog találni újra! Higgy benne, ne zárkózz el. Lehet, hogy van benned egy tudat alatti dolog ami nehezebbé teszi ezt a miatt a volt plátói szerelem miatt. De ne aggódj.. amikor kell, hogy szerelem érkezzen az életedbe fog is! Biztosan!!!
2015. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!