Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülei nem bírnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei nem bírnak, mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés

Még hivaalosan nem lettem bemutatva, de a hétvégén náluk aludtam egy buli után, reggel pedig összefutottunk, és éreztem a késeket a hátamban, ahogy az anyukája rám nézett.

Már régebb óta meg szerettek volna ismerni, de tényleg sosem volt időm, most is váratlan vendég voltam.

Általában a barátaim (mármint barát barát, nem kapcsolat) szülei kedvelnek, mert tisztelettudó vagyok, de nem rideg, szeretek beszélgetni.

Ha a hétvégén megyek hozzájuk ebédelni, és viszek egy csinosabb házi süteményt is, van még esélyem?

Egyébként ambiciózus vagyok, tudok értelmes dolgokról beszélgetni, ne a bulik a fő témám.

Kicsit félek, hogy lejárattam magam, és gyorsan el ishúztam a csíkot.

17L (19F)



2015. márc. 11. 11:04
1 2
 1/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem kell emiatt aggodni,mert bar lehet hogy hol erezted,de azert a szuloknek is kell idot adni.
2015. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hanariko ***** válasza:
Szerintem ha rendes körülmények között is megismerkedtek, nem csak így futólag, akkor lehet esélyed. Persze nem kell nyalizni, gondolom nem is akarsz, de a süti jó ötlet, ha tényleg házi és Te csinálod. (Tehát nem az hogy beugrasz a boltba, hogy csak vigyél valamit)
2015. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi a helyzet, hogy nem számítottak rá, hogy ott vagy és váratlanul érte őket.
2015. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Fiús anya szerint egy ott alvó 17 éves lány r..banc.
2015. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

cumizd le az apóst.

az após

2015. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán mert a srác anyukája még nem szokott hozzá, hogy fiacskája csajokat hozzon fel. (Apák erre büszkék, eleinte anyukák féltékenyek). Vagy esetleg túl otthonosan flangáltál náluk könnyített ruházatban?
2015. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Abszolút nem voltam lengén felöltözve otthonosan, a barátom szobájából nyílik a fürdője, ott összeszedtem magam és rendesen felöltözve láttak. Az apukája kedves volt, az anyukája inkább távolságtartó.

A barátomnak van egyébként egy bátyja és egy kisöccse is, szóval nem hiszem,hogy annyira újdonság lettem volna.

2015. márc. 11. 11:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Általában nem szerencsés úgy megismerni a szülőket, hogy előtte dugtatok a házukban bemutatás nélkül és reggel találkoztok össze a folyosón. Azért ne keseredj el, még mindig jobb ez a verzió mintha az apád futna össze a pasiddal, ahogy kijön a kislánya szobájából. :)
2015. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az anyuka, mint nő a nőt mért végig téged. Azért vannak előítéletei, mert félti a fiát, de ha megmutatod, hogy kedves vagy, milyen vagy valójában, akkor nem lesz gond.


Ha fiú lennél (barátod meg lány lenne), akkor az apja mért volna végig.

2015. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Engem se birtak.. nem mondtak hanem ereztem..fel ev utan vitt el hozzajuk a baratom. Ereztem azt a hideget a levegoben. Eloadtak a minta anyos apos szerepet. ... aztan sikerult elvalasztani a baratomtol.pedig tisztelet tudo voltam veluk.segitettem nekik.es egyet ertettem a szavukkal
2015. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!