Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szoktatok hazudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szoktatok hazudni a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Nagyobb vagy kisebb dolgokban? Sokszor hazudtok? Tudnátok példákat mondani?
2015. márc. 11. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden ember hazudik, vagy legalábbis "füllent", "nem árul el minden részletet", "kicsit kiszínezi a dolgokat"...


A legjobbak azok akik állítják, hogy őőőők neeeem :D Aztá közben dehogynem csak már maguk is elhiszik...

2015. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik valamilyen szinten
2015. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit tudom en. Ha be vagyok baszva gzakran beszelek hulyesegeket
2015. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek sokat hazudtam, és bánom. Nem magam miatt, miatta. Lehet, hogy az amúgy is vergődő kapcsolatunknak hamar véget vetett volna, de igenis meg kellett volna mondani neki, hogy kövér, hízott, sőt, egyre dagadtabb, nem biztatnom kellett volna, hogy "dehogyis, gyönyörű vagy!", hanem egészséges életmód felé terelni, amit tartottam én is. Meg kellett volna mondanom neki, hogy nem szép, nem tartja magát rendben, igénytelen, nem ad magára, legalább a sötétebb szőrszálait szedje ki az arcáról, és legalább egyszer menjen el kozmetikushoz, hogy rendbe hozza a pattanásait, ha már 30 év alatt nem jutott el egyszer sem. Első komolyabb kapcsolatom volt, sok hibát vétettem, és úgy érzem, hogy a jövőjére nézve sokat számított volna, ha nem hazudok, hanem őszintén megmondom, hogy mi a helyzet, még akkor is, ha mindvégig tisztában voltam azzal, hogy nem tűri a kritikát. Azóta senkinek nem hazudok, ha valami nem jó, őszintén, de mégis lehető legkevésbé bántó módon válaszolok. Egy jól megfogalmazott negatív kritika sokat segíthet, míg egy rossz rengeteget árthat. Mindenki legyen kedvesen őszinte.
2015. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze.

Az igazat úgy sem hiszi el.

2015. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én főleg más nőkkel kapcsolatban szoktam hazudni, mivel a barátnőm tébolyultan féltékeny, és tüzet okád meg őrjöng, ha akár csak szóbaállok egyetlen más nővel is. Tíz éve ismert régi lányismerőseimtől is eltiltana. Na, nekem elegem van ebből a hisztiből, úgyhogy rendszeresen hazudok neki, ha pl. lányismerősömmel találkozom. Ugyanígy ha pl. egy színésznőről megkérdezi, hogy tetszik-e, mindig azt válaszolom, hogy nekem nem jön be, különben teljesen kiakad.


(Hozzáteszem, nem csalom meg egyáltalán. Neki bezzeg csomó fiú ismerőse van, akikkel ő nyugodtan tartja a kapcsolatot, meg bármikor agyondicsér férfiszínészeket, hogy milyen jól néznek ki, "mert az más".)

2015. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:

#6 ugye tudod, hogy a barátnődnek komoly önértékelési problémái vannak, és legalábbis kellene ezen dolgoznotok, de akár pszichológushoz is elmehetne? Nem irigyellek az életért, amit mellette kell élned, ha ez nem változik...


A kérdésre válaszolva.

Szeretem úgy gondolni, hogy sosem hazudok neki, és ez azért nagyrészt tényleg így is van. Viszont a kinézetével kapcsolatban szoktam óvatosan és nem túlzóan, de szépíteni. Tudom pl hogy nehezen veszi rá magát a lába szőrtelenítésére, így néha kissé megnő neki. Igaz, ez engem a legkevésbé sem zavar, de tudom hogy ő jobban örülne, ha mindig tükörsima lenne. Szóval mondjuk úgy, hogy nem erősítem az önkritikáját.

Ennél komolyabb kérdésekben viszont nem hazudok, mert egyrészt többre tartom az őszinteséget, biztosabb útnak a boldogsághoz, mint a vetítést, másrészt baromi szarul érzem magam ha nem mondok igazat, és még rosszabb, ha ez utóbb kiderül. Márpedig általában kiderül. Így a kapcsolatunk eddigi másfél éve alatt nem hazudtam neki, és ha egy-egy dolgot elsőre el is hallgattam előle, rövid úton rávettem magam, hogy megosszam vele.

Eddig úgy tűnik, ez a módszer működik :)

25F

2015. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Komolyan minden ember azt hiszi, mindenki hazudik?

Hát ezért fogtok e dimenzióban rohadni éveszázadokig...

Én senkinek sem hazudok. Nemh szerelmemnek. Édes logikám... Sok tardian. -.-"""""

2015. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Máskülönben nem is lehet velük bánni.
2015. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár nem fiú vagyok, de: az előző pasim rengeteget hazudott, elhallgatott dolgokat, szépített stb. és bár eléldegéltünk egymás mellett, mégsem volt az igazi.

A mostani pasim őszinte, és néha bizony jobban fáj az igazság, mintha kegyes hazugságot mondana, de legalább tudom, hogy nem lódít.

És ez a legfontosabb!

2015. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!