Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mas is megsertodne ezen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is megsertodne ezen? Mit csinaljak hogy eszrevegye hogy banto?

Figyelt kérdés

Parommal bunyoztunk...es meseltem neki hogy ha O elmegy melozni enis megyek mert dolgom van.

Faggatott hogy hova megyek...msolyogva nem feleltem

A bunyo heveben rohogve megfogta az arcomat es benyogte hogy "aaakkoris. Hallani akarom hogy hova mesz te kis...riherongy" es rohogott tovabb.


Engem ezzel a szoval nagyon megsertett.

Mar bocsnatot kert es jott olelgetni...de most akkoris.

Milyen duma mar ez???


2015. márc. 11. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
És az milyen dolog, hogy titkolózol előtte, méghozzá meglehetősen gyanús módon?
2015. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
szerintem az bántóbb, hogy nem mondod meg, hova mész. ő legalább megbánta és bocsánatot kért a megnevezésért. na de te?
2015. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"A bunyo heveben rohogve megfogta az arcomat es benyogte hogy "aaakkoris. Hallani akarom hogy hova mesz te kis...riherongy" es rohogott tovabb." Hahaha :D ez jó :D
2015. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
szerintem ez nem sértő, inkább vicces. Neked nincsen humorérzéked? Nem azt mondtad, hogy retkes qrva.
2015. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

En is poennak szantam a "titkolozast" mivel o is ezt szokta.


Bocsanatot kert azt mondta csak viccelt... Es tudta hogy huzom az agyat es o is ezt viccbol mondta

2015. márc. 11. 13:11
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Hová mentél riban...c?
2015. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

F.A.P.I.N.A.!!!!


Mi otthon bármilyen szöveget megengedünk magunknak viccből - persze kultúrált körülmények köszött és odafigyelve, hogy a másiknak épp olyan hangulata van-e.

Éles vitában viszont soha sincs ilyen szöveg - akkor ugyanis tényleg sértő lehet.

2015. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a ketten visszamaradottak vagytok és remélem, hogy soha de soha nem fogtok szaporodni.
2015. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 r.sentinel ***** válasza:
Az elozo hozzaszoloknak csak annyit uzennek hogy se a no , se a ferfi nem targy, igy mindenkinek sajat dontese hogy valamit el akar-e mondani vagy nem. Bolcsebbnek kellene lenni, mert a tamadas fejeben okoskodik mindenki ahelyett hogy tanacsot adna. A riherongy szo elegge kifejezo es nem egy pozitiv jelzokent lehet venni, sot a rongy mindig egy alacsonyito szo es nem egy egyenerteku szemelyt jellemez azzal aki azt kifejezi.
2015. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso. Koszonom hogy te megertetted a lenyeget
2015. márc. 11. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!