Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom eltitkolta, hogy kirúgták. Átverve érzem magam, ez normális?

Figyelt kérdés

Néhány napja kamuból beteget jelentett és ezért kirúgták, de azóta talált másik helyet, azonban ezt csak azért mondta meg, mert rossz érzésem volt és hívogattam, addig míg ki nem nyögte, mi nem stimmel.

Azonban erről mélyen hallgatott 3 napig. Emiatt úgy érzem nem bízik bennem, vagy "fél", nem tudom, milyen indíttatásból titkolta el.

A másik pedig, hogy az előző helyen volt egy kolleganője, akivel haveri szinten jóban voltak. Azért talált ilyen gyorsan másik munkát, mert tudta, hogy oda, ahova a lány ment, biztosan keresnek.

Emiatt picit féltékeny is vagyok és félek, hogy ennyi sz@r ömlik a nyakamba, hatványozottan, akkor akarva-akaratlanul balhét csinálok, amit nem kellene, de sok új infó és titkolózás van itt.

Hogyan lehet ezt a helyzetet helyesen kezelni?


Köszönöm.


2015. márc. 11. 13:45
 1/5 Emilla1997 válasza:

Én a te helyzetedben a következőt csinálnám.:

Találnék egy alkalmas időpontot amikor nekem és a páromnak is megfelelő.Beszélgetnék vele,mi történt stb.,lehet szimplán csak azt érzi,hogy túl kevés időt töltöttek együtt,a féltékenység normális dolog,csak nem kell apró dolgok miatt.

2015. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szégyellte a dolgot.Kérjen bocsánatot.
2015. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csinálnék belőle nagy ügyet. Nem mondta mert ciki volt. De legalább talál másikat. Az meg, hogy jóban van egy csajjal nekem ugyan nem gond. Én is jóban vagyok más pasikkal, ennyi.

24L

2015. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm a válaszokat.
2015. márc. 11. 14:20
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem sem a bizalom hiányzik, inkább szégyellte. A helyében én is szégyelltem volna.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, találjatok nyugodt beszélgetési lehetőséget, amikor türelmesen, empatikusan, szeretettel fel tudtok dolgozni mindent, ami bennetek van.

2015. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!