Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem az exem?

Figyelt kérdés
2 évet voltam vele aztán a nyaralásunk után elkezdett egyre távolságtartóbban viselkedni. Nagyon várta h megkérjem. 2 hónap múlva már egy másik sráccal Fb-ozott meg találkozott szóval dobtam aztán 2 nap múlva már kapcsolatban volt vele. 2 hónapra rá megkeresett a barátnője akivel rosszba vagyok szóval csak az exem miatt kereshetett, ignoráltam. Aztán újabb 3 hónap és keres az exem. Beszélgetni akar. Létezik h megbánta és rájött h szeret? Am az a tipikus jó fiú voltam vele, mondjuk ez ráébresztett h nem mindig ez a megoldás...
2015. márc. 11. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem jött össze a másik gyerekkel,most jössz te megint :)
2015. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és együtt van még a csávójával
2015. márc. 11. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, hajtsd el.
2015. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy érzi hogy jobban járna veled, mint a mostani palijával.


Nőkre könnyen lehengerlő hatással tud lenni egy igazán magabiztos macsó srác/férfi, de ha az hosszabb távon lekezeli őket, akkor csajok is elkezdenek osztani-szorozni, hogy tényleg ezt akarják-e.

2015. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy "szóval dobtam". Aztán meg azt kérdezed, hogy "Létezik h megbánta". Mit bánt volna meg? :D Te dobtad ki, nem ő szakított :D

Ha meg annyira elhanyagoltad, hogy egy másik srác karjaiba vetette magát, akkor nem lehettél azért "tipikus jó fiú"..

Mindenesetre egyetértek az előttem szólókkal, vissza akar táncolni, mert a mostani mégse olyan jó mint te voltál(?). Én nem fogadnám vissza azután, hogy

1. 3 hónap kellett neki, hogy rájöjjön a dolgokra

2. ha annyira nem tud veled élni, hogy két hónap alatt betelik nála a pohár, mert nem veszed el, akkor másban és máskor is ilyen gyenge lehet az akaratereje...

2015. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért dobtam mert kikémyszerítette. Azt mondta h fél szakítani mert fél h megbánja. Jól bántam vele a leghoszabb idő 3 nap volt amíg távol voltam tőle. Egynhelyen dolgozunk szóval 24/7 ben együtt. Nagyon ragadós v....
2015. márc. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!