Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam telefonon vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam telefonon vagy csak így akar lerázni?

Figyelt kérdés
3honapja járunk. Tegnap írtam neki Facebookon de még nem látta, este hívtam egyszer de nem vette fel azóta sincs róla semmi hír
2015. márc. 11. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot. Biztosan jelentkezik majd. Ha meg egy héten belül sem, akkor hívd fel, és kérdezd meg hogy mi az oka az eltűnésének.
2015. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ma semmiképpen se?
2015. márc. 11. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se hívd, csak ha valami fontos dolgot akarsz tőle, ami nem várhat.

Ha csak beszélgetni akarsz, akkor várj vele. Fog keresni. ;)

2015. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hívd fel. Én tuti felhívnám a barátom, ha nem hallanék róla és tegnap este óta a nem fogadott hívás után se keresett, még ma reggel sem. Lehet maga alatt van, az is lehet, hogy magányt szeretne, de akkor már az a minimum, hogy szóljon róla, úgy nem aggódnál feleslegesen :|

Esetleg írj rá barátjára / barátnőjére, hogy nem tudja jól van e. Hátha csak téged kerül. Ha igen, akkor rosszul fog esni, de legalább tudod, hogy jól van..

2015. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!