Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire engeditek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire engeditek a párotokat "szabadon"? Mi az amit még eltűrtök, hogy csináljon egy másik lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire szabad megengedni a másiknak azt amit szeretne... mármint akár egy szexuális kapcsolatot is? Tudnál bízni abban,hogy te kellesz neki, de olyan téren másra is vágyik?
2015. márc. 11. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Mi ezt ugy beszeltuk meg, hogy ez esetben beveszunk harmadiknak valakit. En is belementem a +1 fiuba, o is a +1 lanyba (ot meg pluszba is erdekelni, milyen lannyal).

Persze jelenleg erre nincs igenyunk, igy nem eroltetjuk, de a jovoben lehet rola szo.


Massal ugy, hogy en nem vagyok ott... hat esetleg sok ev hazassag es gyerekek utan, ha annyira megunjuk egymast, hogy neha kellenek a kalandok.

2015. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy monogam elkotelezett , boldog kapcsolatban eltek akkor nincs szukseg masra. Ha meg unjatok egymast akkor nincs ertelme egyutt maradni. Ne hazudjatok magatoknak, oszinteseg lehet, hogy nehezebbnek tunik, de nagy terhet vesz le a valladrol. ;)
2015. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmet minden pasi kiszúrja, és ő meg flörtöl is velük... de ez engem merően nem zavar mert már sokszor bebizonyította, hogy tudja hol a határ, pedig erre egyszer se kértem :)


Azt most nem mondom hogy egyszer nem fogjuk megcsalni a másikat, de jelenleg dúl a szerelem, szóval... most biztos nem. Így pedig erészből nyugodt szívvel engedem külön.


Bár... arészből hogy féltem, már kevésbé :D De hát ez van, van nála spray meg szoktam hívogatni is néha-néha, ami kölcsönös - ő is szokott - és így megnyugszom. Az sose érdekel hol van, bár elszokta mondani, csak az érdekel olyankor hogy hallom a hangját.


De hát ez van... ha mindenhol mellette vagyok nincs magánélete. Bízni viszont még van okom bízni, ha nem lesz, akkor nem fogom ezt mondani. Szerintem minden kapcsolatban megérzi a másik azt, amikor gyengül, csak nem meri bevallani magának, és akkor szoktak általában - félrelépni a felek valamelyike.

2015. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Úristen első! Te milyen ember lehetsz ? :D :(
2015. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Mi azt beszéltük meg, hogy én pl ki szeretném próbálni lánnyal, oké, tegyem (csak hadd nézze :DDD)

Neki a nagymellű lányok a zsánerei, de még nem volt lehetősége együtt lenni eggyel sem, így azt mondtam neki, ha lehetősége adódik rá, éljen vele. Jobb ez így, tudtommal és beleegyezésemmel, mintha a hátam mögött, megalázó módon megcsalna. Esetleg - mivel nagy a szerelem - egész életében kielégítetlen maradna ez a vágya.

Abban egyeztünk meg, hogyha bármelyikünknek támad valamilyen szexuális jellegű vágya, akkor azt megbeszéljük, és keresünk megoldást, olyat, ami mindkettőnknek megfelelő. 18/L

2015. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hova fajul ez a világ,komolyan?Lassan olyanok leszünk,mint az állatok....
2015. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát az én baràtom ne csináljon semmit más lányokkal/nőkkel.

Előttem sem voltak lány barátai, szóval ha lehet,ne akkor akarjon azt SE,amikor velem már együtt van. Amúgy ha lett volna lány barátja, nyilván nem tiltottam volna el,de ha túl sokat találkozgatott volna kettesben,az is bizony zavart volna.

Ezáltal most se vágyjon más nő társaságára, ahogy én sem vágyom más férfiéra. Így a tiszta.

Az meg,hogy flört meg csók meg szex stb pff.. Nem is mondok ezekre semmit.

Nyilván csak velem letesitsen kaocsolatot,elvégre én vagyok a párja, engem szeret. Ha meg nem,akkor mehet szépen új párt keresni!

Nem is tudom,nektek előzők,az,hogy szerelem meg hűség,nem játszik?!

2015. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel le akarod elni az egesz eleted, akkor nem tamad olyan gondolatod, hogy flortolni vagy szexelni akarsz massal.
2015. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!