Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha borzasztóan vonz annak ellenére, hogy veszélyes?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, aki eléggé rám kattant. Tudtam az elején, hogy nem szabad rá pazarolni az időt, mert az a tipikus bajkeverő, akinek már a fél mosolyától összepisilik magukat a lányok és magabiztos a kinézete miatt, meg azért, mert anyagilag annyira el van eresztve, hogy luxusautói vannak, folyton utazgat, bulizik. Pl. gondol egyet és elutazik Thaiföldre 3 hétre, mert "elege van a hidegből".


Nem tudom, mivel sikerült megfognom, de nem hagy békén és bármennyire is fáj beismernem, azért kicsit vonzódok hozzá és jól esik, hogy udvarias, figyelmes velem.

És nem siettet semmit. Szombaton ugyanott buliztunk és hazakísért. Behívtam, mert anyáék nem voltak itthon és azt hittem, hogy majd teljesen rám mászik, de nem. Csak csókolóztunk hajnalig és haza akart menni, de végül maradt.

A baj az, hogy tudom róla, hogy elég veszélyes és durva tud lenni másokkal, mert a legjobb barátja az újdonsült mostohatestvérem, így néhány dolgot "véletlenül" megtudtam róla.

Az eszem tudja, hogy el kellene felejtenem. Viszont közben ott van az, hogy engem sosem bántott meg, nem használt ki, velem mindig udvarias és kedves, de ennek ellenére vicces, szóval szívem szerint adnék neki egy esélyt. De a mostohatestvérem is megígértette velem, hogy nem lépek semmilyen kapcsolatba vele (mármint a sráccal), nem keresem, elkerülöm.

De ma is annyira fura volt, hogy értem jött a sulihoz, elvitt ebédelni és utána segített matekozni, mikor tuti lett volna jobb dolga... Még sosem volt dolgom fiúval (lánnyal sem) és jól esik ez az egész, viszont nem szeretnék belezúgni.


2015. márc. 11. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy erkölcsi nulla vagy kérdező. A srác gondolom nem legális üzletből gazdag, normális nő ilyen férfival szóba sem állna.
2015. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Mintha csak magamat olvasnám az első bekezdésben lmfao

Csak mondjuk mi nem Thaiföldre mentünk a téli szünetben :)

2015. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Semmilyen illegális dologról nincs szó. A családja miatt engedhet meg ilyen dolgokat magának, már generációk óta gazdagok.

Én ezt nem tudtam akkor, amikor megismerkedtünk és most sem érdekel.

2015. márc. 11. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont pár kérdés, mit jelent a veszélyes? A mostohatestvéred srác, mer ha igen, akkor nem biztos, hogy sokat ér a véleménye. Továbbábegyéb forrásod van rajta kívül?
2015. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát az csak jelent valamit, hogy 4 év alatt több középiskolából jött el... Meg a giminkben van egy végzős srác, akiről köztudott, hogy elég sok alvilági dologhoz van köze és ma, mikor mentem ki a suliból, ott beszélgettek a kocsinál és utána kérdeztem, hogy ismeri-e és mondta, hogy nagyon jóban vannak, de utána nem beszélt erről.

A mostohatestvérem fiú, de a legjobb barátja. Ezért szerintem tudja, hogy miről beszél.

2015. márc. 11. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Akkor viszont egy szimpla, elkényeztetett, drogos, hülyegyerek. Mert alvilági alakokkal ha van pénze, akkor csak drog miatt üzletelhet. Éééés vissza is kanyarodhatunk beszélgetésünk elejére. Egy erkölcsi nulla vagy kérdező, normális nő ilyen férfival szóba sem állna!
2015. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok az szerinted, ettől függetlenül még ugyanúgy megőrülök, ha rám néz és már akkor az ájulás szélén vagyok, ha ír. Ezzel sokat nem segítesz.
2015. márc. 11. 21:17
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Akkor legyél a ribije! Add el magad, ennyit érsz! Vagy növessz gerincet és közöld vele, hogy túl zűrös neked és hagyjon békén!

Habár úgyis az első verziót fogod választani, nincsen benned tartás. Egy kis pénz egy sármos mosoly, némi megjátszott kedvesség, és már el is vesztetted a fejed. Pár hónap múlva már azt is lesz.rnád ha előtted lő fejbe valakit. Tipikus értéktelen XXI. századi olcsó nő vagy kérdező, akit pénzzel, meg hazugságokkal meg lehet venni.

2015. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon haragszik a világra, ahogy látom...
2015. márc. 11. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Csak megvetem a magadfajtát... De hajrá, legyél egy alvilági alak nője, ha erre nedvesedik a bugyi.
2015. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!