Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akart tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akart tenni megbocsássam?

Figyelt kérdés
Először is bocsánat a helyesírási hibákért. Barátnőmet nagyon meg bántottam elég csúnyán tényleg csúnya volt amit tettem ő féltékennyé akart tenni össze is jött neki nem volt semmi a másik sráccal pár napig mikor meglátott át ölelte a fiút ölelésen kívül semmi nem történt köztük se csók se puszi csak ölelés meg a legjobb barátnője felirta a füzetére a srác nevét mert tudta hogy megfogom látni ezt felejtsem el mintha megse történt volna?

2015. márc. 11. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

dehogy is!

Vágd pofán a pi.sát és hagyd ott!

Az ilyen az nem 100as!!!

2015. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt Hozzáteszem hogy ezt azért tette mert én előtte 2szer fére léptem és a srác ölelte át őt ö nem ölelt vissza
2015. márc. 11. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

ne kérj tőlünk tanácsot!


ha neked számít ő, bocsáss meg neki... nem feltétlen miatta, vagy a kapcsolat miatt, inkább magad miatt.. nincs értelme haragudni rá, az ostobaság nem büntetendő

de egy hiba megbocsátása nem egyenlő azzal, hogy el is felejted, vagy semmibe veszed a tettét! rosszindulatúan cselekedett ellened és a kapcsolat ellen.. a büszkeségét a kapcsolat elé állította és kicsinyes bosszút akart állni, vagyis nem azon igyekezett, hogy megmentse kettőtök dolgát, hanem hogy a saját presztizsét megtartsa, hogy övé legyen az utolsó szó


ezt szerintem érdemes lenne elmondanod neki... nem a féltékenységről van szó, hanem arról, hogy tudatosan bántani akart Téged... az érzelmi zsarolás, érzelmi terror, passzív és verbális erőszak nem való egy kapcsolatba, szóval megfontolandó a kapcsolat további fenntartása, de magadban belül mindenképpen bocsáss meg neki


és mondom: szembesítsd azzal amit tett (a saját bűnödet nem kisebbítve!), mert csak akkor gyógyulhat a kapcsolat, ha megbánja amit tett! éreznie kell a fájdalmadat és a haragodat! de ezzel nem szabad neked sem visszaélned!

egy kapcsolat csak akkor létezhet és fejlődhet, ha a felek tesznek érte! és nem ellene!


gondolkodj és beszélj vele és gondolkodjatok együtt! közösen kell megoldást találnotok!

és ne velünk szavaztass a bizalmadról, hanem fontold meg!

2015. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jahüm, mondjuk a megcsalás is elég erős merénylet egy kapcsolat ellen... viszont nem kezelte valami értelmesen, az tuti..
2015. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én voltam neki az első szexuálisan es minden hogy en voltam az első barátja azotasincs senkije csak azvolt h asszem 3napig párszor megölelte az a srác
2015. márc. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!