Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti örülnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek, ha a párotok ilyennel lepne meg?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva lesz a barátom névnapja. Ő rendszerint kedveskedik nekem, születésnapomra is valami nagy dologgal készül. Nem rég jöttünk össze, szóval mind a kettőnk számára ez lesz az első közös ünneplés. Szeretném viszonozni figyelmességét, és amúgy se vagyok valami jó ajándékozó, ezért már korán elkezdtem gondolkodni az ajándékán. Tökre megtetszett ez az ötlet, úgyhogy ebbe kezdtem gondolkodni:

[link]

Persze nem teljesen így csinálnám, főleg, hogy Valentin napra szól, de alapötletnek gondoltam. Szerintetek? Fiúk és lányok válaszaira egyaránt kíváncsi vagyok :)


2015. márc. 11. 22:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha bárkinek bármilyen kiegészítő vagy másik ötlete van, azt is szívesen fogadom! :)
2015. márc. 11. 22:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem ez idegesít... :S Viszont 1 rakás csokoládénak sokkal jobban örülnék, azt együtt tudnám elfogyasztani a barátnőmmel :)
2015. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Én egy pendrivenak vagy egy szép tollnak is örülnék.

Nem szeretem a hasztalan "jópofa" ajándékokat, amit kibontasz, örülsz neki 20 percig majd a polcon porosodik amíg ki nem dobod.

2015. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Hát én tuti vmi személyeset adnék neki.. amiről tudja h csak tőled kaphatta.

Nem ilyen fullátlagos valentin-es szart. JÓ cuki, de .. hát nem a legkreatívabb.

2015. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez pontosan mi is?
2015. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szupi :)
2015. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem tudom milyen a srác, de én a helyedben vmi használhatót adnék. Toll jó ötlet, mondjuk csináltathatsz pólót felirattal.
2015. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, pontatlan volt a megfogalmazás, illetve valamit kihagytam. Természetesen én is gondoltam ez mellé valami értékkel bíró tárgynak vagy valaminek (akár eszmei, akár pénzbeli), ezt csak úgy mellé, egy jó szex elé.. :)
2015. márc. 11. 22:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Utálom az ajándékozásokat.Ciki ez az egész dolog...semmi értelme.
2015. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A pasik egyszerűbbek mint a nők. Elég ha veszel egy szexi fehérneműszettet, vagy egy szextársasjátékot, és szexeltek egy nagyot, vagy többet.
2015. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!