Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha nincs indok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha nincs indok a szakitasra?

Figyelt kérdés
Szetmentunk a baratommal, de nem az miatt mert nem erdekelnenk egymast csupan sokat veszekedtunk mert sok a feszultseg mostanaban kozottunk :((((( Ugyanugy erdeklem ot, nem sz...rja le a fejemet:( Egyzseruen csak az idegeskedes :( Ma jon el a cuccaiert akkor beszelunk szemelyesne de en nem szeretnem kutba dobni az egeszet egy ilyenert.. :(:(:( Nagyon nagyon rossz erzes ez, es tudom hogy Nekunk nem szabadna "meg" szetmenjunk nem erzem ugy hogy nekunk itt vege kene hogy legyen. Mar jopar evvel ezelott tudtam hogy mi gyzser ossze fogunk jonni, es tessek.. :( Most pedig nem erzem azt h nekunk itt szakitani kene :( Mit tehetnek? Mert o se gondolja ugy, csak a sok vita.. :(:(:( Nem akarom elengedni :(
2015. márc. 12. 09:23
 1/7 Hanariko ***** válasza:
Beszéljetek róla és próbáljatok együtt átlendülni a veszekedésen, stresszen. Közös erővel oldjátok meg a problémákat és ne töltsétek ki egymáson az indulataitokat.
2015. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De min veszekedtetek????
2015. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet beszélni,hogy nyugi legyen mostantól,mindkettőtök tegyen érte,ha az egyik elkezdi,a másik emlékeztesse hogy fejezze be.Minden megoldható.
2015. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Piti kis dolgokon :( Tegnap például azon vesztunk ossze, hogy allandoan kapkodnia kell es szaladgalnia minden fele. Mikozben beszeltem a szavamba vagott ahogy ranezett az orara hogy sietnie kell haza... Es bantott mert nem mult volna azon a 3 szon semmi ha befejezem a mondatot.. Mondtam neki h gondolkozzon el es elkoszontem :( Hat annyira elgondolkozott, hogy este hivott de nem az miatt hogy sajnalta volna az egeszet hanem hogy beszelgessunk el, rakjam ossze a cuccat ilyenek :((
2015. márc. 12. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt? Ha stresszes az együttlét, akkor hiába szereted, nem vagytok egymás párjai. Van ilyen, ha ő lenne a másik feled, akkor nem lenne feszültség.
2015. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kb 10-11 honapja vagyunk egyutt :( :( :(
2015. márc. 12. 09:50
 7/7 anonim válasza:
Nézd meg ezt a filmet: Szerelempróba, és menj utána, kérj tőle bocsánatot még akkor is ha ő a hibás, hisz mindig az kér bocsánatot akiben nagyobb a szeretet. Bocsánatot kérni és megbocsátani sohasem késő.
2015. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!