Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van valakink akit tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van valakink akit tenyleg szeretünk de folyton veszekszünk vele es folyton csalódunk benne azzal megeri küszködni? Hol van a határ ami után már azt mondjuk hogy ennyi?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

A határt te tudod.

De sose éri meg hosszú távon esetileg mindent megbocsátani. Szépen gyűjtögetni kell azokat, és ha betelik a pohár, és látszik, hogy ez sose lesz másképp, akkor viszlát.

2015. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én két évig bírtam, utána szakítottam, mert sikerült teljesen kiábrándulnom belőle...
2015. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Folyton csalódunk benne?

Ilyenkor átgondolom, hogy hiba nélküli vagyok e!

Nem mindig vagyok makulátlan! De valóban .nem érdemes folytatni, ha már csak a hibát találod meg benne!

2015. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezdem azt erezni hogy kiabrandulok. Nem bizom mar a paromban. Igazabol arra hajlik a dolog hogy inkabb tehernek erzem. Elgondolkozam azon is hogy lehet en vagyok a hibas. Lehet ugy van hogy az elso olyan dolga utan amivel beletaposott a lelkembe megvaltoztam. Viszont egy dolog biztos. Nem en voltam az aki elkezde rossz iranyba terelni a kapcsolatunkat azzal hogy pl szexpartnerkeresokon ,,baratkozott,,. Nem tudom magam tultenni ezeken.. Hibas vagyok igen. Nem tudok megbocsajtani es nem tudom hogy hany honap ev keleme hozza. Tobb mint egy eve vagyok a parommal. A kapcsolatunk 3. honapjaban bukott ki ez a dolog. De nem tudom elfelejteni. Keptelen vagyok.
2015. márc. 13. 11:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Es azota is feljar feljart immaron allitolag tarskeresokre. Meg amirol meg nem tudok vagy nem derult ki..
2015. márc. 13. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor itt már jelentős bizalomvesztés is van. Probáltad az elsőnél tisztázni a dolgot?

Ha igen. Lépj tovább!

2015. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugy erzem mindent megtettem
2015. márc. 16. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!