Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt lennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt. Többször szakítottunk már kisebb időkre. Régebben elég jól kisajátított magának, azt kellett tennem amit ő akart, zsarolt..stb. A családommal nem tudok együtt lenni miatta. Én is hibás vagyok e téren és még abban is, hogy mikor szerelmes lettem másba, nem hagytam el (persze kisebb időkre igen). A sráccal nem jött össze. Utána megint barátommal voltam, azonban ő haza vitt egy lányt és fel is ment hozzá filmezni (osztálytársa és rövid ideig volt nála, elv akkor nem volt semmi), majd a lány a suliban megcsókolta, barátom elhúzta magát elvileg. Nem bízom benne. Ócsárol engem és a családomat is, mikor felhozom ezt. Vele maradjak, vagy szakítsak? 20/L
2015. márc. 12. 13:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Barátom 21/F
2015. márc. 12. 13:04
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2015. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Szakíts.
2015. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha eljutottál odáig hogy nem bízol benne, felvitt egy lányt magához, és te is szerelmes lettél másba akkor ez a kapcsolat nem igazán kapcsolat.. A családodat ne hanyahold miatta, mert a család az azért mégis csak család, szerintem.
2015. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez ma körülbelül a 4. ilyen kérdés, amit nő tesz fel, és az a tartalma, hogy vagy elnyomják, vagy megalázzák... sírtok, hogy szemetek a pasik, mégis jó a kényelemben maradni ugye ? Ki kell dobni a fenébe az ilyet, egyedül kell élni, és keresni rendes férfit. Ennyi. 23F
2015. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kétszer is visszaolvastam, hogy jól látom-e. 5 év? 5éve hagyod magad zsarolni? ejjj
2015. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek az egyedülléttől :/ Mindig telebeszéli a fejemet, hogy nélküle szar lesz az életem, meg hogy semmire sem viszem, stb...
2015. márc. 12. 13:12
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
"semmire se viszem" -> miért, ő jár helytted az iskolába?:p
2015. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ahol ez már kételyként/kérdésként egyáltalán felmerül, ott nem is kérdéses, hogy nincs értelme a kapcsolatnak.
2015. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tudnék ilyen férfi társa lenni. Ha én lennék ilyen helyzetben, és mindazok után, illetve ellenére, amit leírtál, egy ilyen férfival maradnék, akkor arra gondolnék, hogy kapcsolatfüggő / társfüggő vagyok, és úgy érezném, hogy magamat kell helyre raknom pszichésen, lelkileg - ha egyedül nem megy, akkor terápiás segítséggel.


(Többek között azért is, hogy után lehessen majd olyan párkapcsolatom, amiben egyenrangú fél vagyok, egy kölcsönös szereteten és bizalmon alapuló kapcsolatban, nem pedig egy elnyomott, kisajátított, zsarolt nő, aki olyan motivációból van valakivel, akivel nem boldog, hogy fél az egyedülléttől.)

2015. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!