Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ez számotokra ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez számotokra ennyire kiábrándító, vagy oka lehet egy friss kapcsolat végének?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a legutóbbi párkapcsolatomnak,mely egyben az első is volt, nagyon hamar vége lett.

Néha azt érzem az volt a probléma, hogy túl hamar teret adtam a testiségnek (nem volt szex, csak orális szex). A negyedik randin került sor az orális szexre, úgy, hogy hónapokkal előtte is ismertük egymást és napi szinten tartottuk a kapcsolatot.

Létezik hogy amiatt ábrándult ki belőlem, mert orális szex terén sok alap dolgot próbáltunk ki, én élveztem mert addig tapasztalatlan voltam, s érezhette, hogy tényleg odavagyok érte, s így már nem voltam izgalmas? Aztán egy idő után azt vettem észre rajta, hogy nem kíván, még smárolni sem igazán akart velem.



2015. márc. 12. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt valami más lehetett az oka a dolognak. Nem hinném, hogy túl gyorsan haladtál volna, nekem legalábbis ez a véleményem. :)
2015. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy azóta nőként undorítónak érzem magam, attól, hogy valaki már megcsókolni sem kívánt teljesen elment az önbizalmam.
2015. márc. 12. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:

21 éves csajt akárcsak 1-2 éve aktívabb szexuális életet élő férfi már nem tart könnyűvérűnek azért.


Alul, felül szagokkal nem lehetett gond?

2015. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az lett volna itt a baj, hogy túl hamar történtek a dolgok.

Én a barátommal negyedik találkozáskor lefeküdtem, harmadikon volt orális szex. Előtte nem is ismertük egymást, én pedig szűz voltam. Azóta is együtt vagyunk.

Valószínűleg valami más probléma lehetett, szerintem kérdezz rá őszintén, mert csak így tudsz tanulni belőle.

2015. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lazzitsál már a jó Istenke megáldjon!

Az első kapcsid volt és problémákat kreálsz magadnak! Azért ne akarnának megcsokolni mert oráloztál?

A túrót!

Ilyen nincs! Büntudatod az van!

Tedd félre! Nem azért lett vége mert a 4. alkalommal oráloztál neki!

2015. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek szagok sem fenn, sem lenn. Normális kinézető, magát normálisan ápoló lány vagyok.
2015. márc. 12. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol máshol kell keresni az okot. Egy jól s.z..o..pó nő, ha más gond nincs, akkor gond nem lehet csak emiatt!
2015. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!