Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valahogy meg lehet menteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Párommal 7 éve vagyunk együtt (én 25, ő 23), 2 éve volt már egy hosszabb szünet, de utána újra egymásra találtunk. Megkértem a kezét, meg is volt az eljegyzési ebéd és elkezdtünk gyűjteni az esküvőre, közös házra. Minden szép volt. Aztán december-januárban kezdtem érezni, hogy megint nem olyan minden, mint előtte (az ő részéről). A ház vásárolásról szóló beszélgetések elmaradtak, sűrűbben voltak veszekedések. Aztán pár hete leültünk megbeszélni a dolgokat, és elmondta, hogy miért viselkedik így velem. Szerinte nem vagyok elég "felnőtt" hozzá, nem látja bennem azt a férfit, aki képes volna egy családot eltartani. Pedig van viszonylag jól fizető állásom, sőt még mellékállásban a családi vállalkozásban is besegítek egy kis plusz pénzért. Szóval ő szerinte ez már csak rajta múlik, adjak neki időt, és ne erőltessem a dolgokat. De ezt mondani könnyű, nem tudok ölbe tett kézzel ülni, és hagyni, hogy elmenjen, ha arra jut... Egyébként szüleimnél lakunk jelenleg (konyha kivételével minden külön van).

2015. márc. 12. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kettőtök közül ő nem elég felnőtt... Vagy egyikőtök sem.
2015. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a nő egy sügér. -.-''
2015. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

"Egyébként szüleimnél lakunk jelenleg"


Ezzel mindent el is mondtál. Amíg el nem húztok egy kis pubisnak fog tartani aki nem tud anyuci szoknyája alól kibújni, nem hogy eltartani egy családot (és itt elsősorban nem az anyagi részre gondolok) :)

2015. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tud rád felnézni valamiért,mint egy férfire.Ez ritka esetben szokott csak megváltozni.Túl korán is jöttetek össze,talán más nem is volt az életében csak te,nem biztos az egészben.Egy ideig ne hozz fel semmilyen jövővel kapcsolatos dolgot,legyen sok közös program,stb.,vigyél valami színt a kapcsolatba.
2015. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Petya Atya ***** válasza:

Most vagy tényleg így gondolja (bár én #1-nek adok igazat), vagy ez csak az álca, mivel nem meri a szemedbe mondani, hogy már másra vágyik.


De egyébként objektíven nézve nem hiszem, hogy ezt erőltetni kéne. Többször is bebizonyosodott, hogy ez a kapcsolat nem működik. Nem a felnőttségen múlik, nem is a pénzen, hanem egyszerűen nem illetek össze. Neked sem egy olyan feleségre van szükséged, aki csak hosszas győzködések után megy hozzád, és igazából lenéz téged.

2015. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért nem költöztök el? Na azzal mondjuk meg tudnád mutatni, hogy felnőttél.
2015. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó persze el kell menni a szülőktől ez egyértelmű. Mindketten ezt szeretnénk, de mivel most gödörben vagyunk, így nem akar(unk) közösen házat/lakást venni (hitel is kéne valamennyi)... Szóval most a legfontosabb az lenne, hogy valahogy rendbe jöjjenek köztünk a dolgok. Egyébként mikor itthon vagyunk, mióta volt a beszélgetésünk minden rendben van, nem veszekszünk, én úgy viselkedek, ahogy eddig is kellett volna (mert nyilván én is ludas vagyok a dolgokban, hiszen valamiért csak "kiszeretett" belőlem) - ellustultam, munka után semmit nem kezdtem magammal csak beültem sorozatokat nézni kb :(
2015. márc. 12. 15:29
 8/12 A kérdező kommentje:
Petya Atya: Nem volt semmilyen hosszas győzködés. Kimerem jelenteni, hogy ő volt a legboldogabb, amikor megkértem a kezét :) Ha lenéz engem, akkor miért voltunk együtt hét évig? Biztos meg lehet változtatni a véleményét, valahogy be lehet bizonyítani, hogy nem olyan vagyok, mint gondolja.
2015. márc. 12. 15:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Éld az életed Nélküle. Ha jól fizető állásod van és a családi vállalkozásba is besegítesz, lehet annyi pénzed, hogy nélküle is vehess egy házat - max kicsit hosszabb idő.

Küld el a csajt a 'csába - ha látja, hogy nélküle is boldogulsz és a terveidet (vagy az eddig közösnek vélt terveket) egyedül is megvalósítod, majd eszi a kefét.

Ha van elég lóvéd bármilyen nőt megkaphatsz nem kell Neked ilyen labilis idegállapotú tyúk. Aki hosszabb szünetet tart, meg akinek most megint nem vagy elég "felnőtt".... az menjen kukázzon magának valami olyan manust aki jól helyben hagyja Őt! Neked meg egy bögyös szőkét kívánok aki rendesen kitesz magáért ágyban-konyhában egyaránt!

2015. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Da Lynx:

Nyilván ezt mondani könnyebb, mint megtenni. Ha valaki 7 éve az életed része és szereted, akkor azért nem annyi, hogy na pá... Megmenteni szeretném a kapcsolatomat, nem eldobni!

2015. márc. 12. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!