Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik fiatalon jottek ossze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalon jottek ossze a parjukkal, es meg mindig egyutt vannak! Nem "bantatok" meg?

Figyelt kérdés
Olyanokhoz szolok, akik 16 eves koruk korul jottek ossze a parjukkal, es meg par evvel kesobb is egyutt vannak. Ez nem rossz nektek? Marmint hogy nem "elhettetek ki" magatok rendesen? Nem bulizhattok, nem mehettek semerre szinglikent?
2015. márc. 12. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
viszket a puncid?
2015. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Ez lenne a normális. Sajnos nekem nem jött össze fiatalon, de soha nem kellene egy olyan lány, aki kiélte magát. Én is szűz vagyok, szóval a párom is legyen az, amikor összekerülünk. Soha nem jönnék össze olyan lánnyal, aki akár csak 1 másik szexuális kapcsolatba is belement előttem.
2015. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


A kiélés szót felejtsétek már el!

Aki kiélte magát, az haljon meg!


Amúgy van hátulütője, de ugyanúgy elmehetsz bulizni szingliként, csak sokkal nagyobb a kockázat.

Néha egy megcsalás belefér szerintem egy 50 éves kapcsolatba.

2015. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Igazából akinek szüksége van a kiélésre, az egy kapcsolat alatt is meg fogja csalni a párját. Szóval ha te ilyen lány/fiú vagy, akkor neked nem való a párkapcsolat.
2015. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez szerintem szábalmas, ha valki kapcsolatban van, vagy kapcsolatba kerül valakivel, az nem kortól függ... Lehet, hogy 16évesen megtalalod életed párját, de szakìtani csak azért vele, mert nem élted ki magad?!
2015. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában ezek a tini szerelmi házasságok sokkal tartósabbak mint az átlag és nagyon ritkán végződnek válással.
2015. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 5 éve jöttünk össze a párommal, 15 évesen. Néha csak azt bánom, hogy neki nem volt több barátnője, mert néha egyes dolgaimat képes felnagyítani és úgy előadni, mintha csak én csinálnám és szörnyű ember lennék miatta. Ha tapasztaltabb lenne, tudná, hogy más még csak ennyire sem lenne vele türelmes és hogy minden kapcsolatban normális, hogy az emberek néha összevesznek.
2015. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es utolsó mondatára csak utólag jönnek rá az emberek, amikor már késő.
2015. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!