Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit várnátok eljegyzésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várnátok eljegyzésre? Mi az az idő amennyit érdemes várni rá?

Figyelt kérdés

Nem érint annyira a dolog, csak a közelemben vannak lányok akik várják, nagyon rég együtt vannak, együtt élnek és mégse.

Szóval mennyi az az idő kb amikor ha nem történik semmi elgondolkodnátok? Vagy mi alapján?


2015. márc. 12. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
akkor azok a lányok várjanak....ha nem mindegy nekik hogy ott a gyűrű az ujján vagy sem...per pill másra kell az a cirka 50000 ft amibe egy gyűrű kerül...
2015. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
1-esnek igaza van, plusz nem fontos mindenki számára az eljegyzés ahhoz, hogy egy életet leéljen a másikkal.
2015. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volna bajom, ha családot szeretnék alapítani, akkor legyen már formája is. Mert ha nem nagy wasistdas, akkor meg miért ne lehetne összeházasodni? Most akkor 50-50! Mert ha anélkül is lehet élni, akkor azzal is nem? Az a baj, hogy a házasság szó egyet jelent a börtönnel szerintem sokaknak, a megkötéssel, hogy úristen most már meg kell változni stb... Különben miért rezelnének ennyire tőle? Pláne ha már családra vágynak.

Valamelyik romantikus filmben láttam, de szerintem is így van: a szerelmet is táplálni kell.

2015. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ, hogy hány évesek a pár tagjai.
2015. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!