Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy bunkó velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy bunkó velem a párom, amikor fáradt? Nem adok neki okot a beszólogatásaira.

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is bunkó vagyok ha fáradt vagyok. Szerintem nézd el neki.
2015. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy nem.
2015. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is bunkó vagyok néha, amikor fáradt vagy pedig feszült vagyok. Sajnos olyankor megesik, hogy a páromon csattannak ezek. Utána viszont én bánom a legjobban. Szerintem is elnézhető, csak vegye észre magát.
2015. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ hogy miben formában teszi ezt,és milyen felelöség van a vállán?de mindenesetre a munkahelyi gondokat nem kéne kivetíteni terád.
2015. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CptTomato ***** válasza:
Ha valaki bunkó mert fáradt az nem mentség semmire, ugyanakkor ha tudod hogy ilyen amikor fáradt inkább hagyd békén... nem tudom hogy együtt éltek vagy ilyesmi de ha igen akkor pl. ne mond hogy mosogasson el meg ilyesmi... ha meg nem éltek együtt akkor meg csak simán ne legyetek együtt ha épp fáradt.
2015. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szakító ok volt, mert a párom fáradt volt munka után. Én nehezebb munkát végeztem, nagyobb volt a feszkó, és hétvégén is bemehettem. Én vagyok a nő, de mindez nem adott okot arra, hogy a volt páromon vezessem le a dolgokat.
2015. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

,, Nekem szakító ok volt, mert a párom fáradt volt munka után. "


Jó, utolsó voltam, most is fáradt vagyok, ilyen nagy baromságot írni :))) Tejóég ... Szóval, a párom meló után fáradt volt, emiatt pedig bunkó. :D

2015. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem normális! Én már dolgoztam 29 órát is egyfolytában és mégsem voltam bunkó senkivel! F.
2015. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!