Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem keresett meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem keresett meg? Most miattam szakítottak? Nagyon bunkó/szívtelen voltam? Nem ezt akartam!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe régen eléggé beleestem, nagyon szerettem, de csak plátói volt a dolog, ő sima barátként tekintett rám (vagyis ezt gondoltam, utólag kiderült, hogy nem és én értettem félre a dolgokat, meg ő gondolta, hogy engem nem érdekel). Ezt én már 2 éve lezártam úgy, ahogy és azóta csak egy sima osztálytárs volt nekem.

Erre hétvégén volt egy baráti összejövetel az általános iskolai osztálytársainkkal és ő is ott volt, a vacsoránál egymás mellett ültünk és utána is végig beszélgettünk, a végére eléggé összegabalyodtunk.

Aztán vasárnap is találkoztunk, de mondtam, hogy ez így nem oké, hagyjuk egymást békén, neki ott a barátnője és majd én is találok valakit. Jó, 2 napig kerültük egymást, de érezhető volt a feszültség.

Erre tegnap bementem a suliba és mindenki arról beszélt, hogy szakított a barátnőjével, aztán órák után odajött hozzám, hogy hazakísér, ha nem gond. Mondtam, hogy inkább ne, mert ez most hülyén venné ki magát ebben a helyzetben és ebbe tényleg nem szeretnék belefolyni. Este viszont írt, hogy nagyon szeretne velem beszélgetni és tényleg nem nyomulni akar, de én akkor is azt mondtam, hogy jobb lenne most, ha nem beszélne velem, erre megnézte és ennyi.

Ma meg bunkó volt és rájöttem, hogy ez nekem egyáltalán nem jó... De most meg olyan hülyén nézne ki, ha én keresném, nem?

17L


2015. márc. 12. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sueret/fontos vagy neki, akkor ugyis keresni fog hidd el.
2015. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg szerintem utál... Meg most ért véget egy több, mint fél éves kapcsolata, kétlem, hogy azonnal keresne.
2015. márc. 12. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Fontos vagy szamara. Ha tetszik neked meg, akkor kuzdj erte, kerj tole bocsanatot, vagy nem tudom...:D
2015. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te kuldted el - neked kellene megkeresni.

A taktikazassal mar egyszer rafaztatok, a legjobb ut az egyenes. :)

Hajra!

26/N

2015. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!