Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, egy ideje érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, egy ideje érdekel egy másik srác. Nagyon bejön, már azt is elképzeltem, hogy szeretkezünk. Vajon miért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, nagyon vonz szexuálisan. Jókat beszélgetünk, bár olykor olyan bénának érzem magam, ha vele vagyok, nem találom a helyemet. Viszont van úgy, hogy azt veszem észre magamon mikor vele vagyok, hogy mintha kilométerhiányom lenne. Mint aki fel van húzva, nem tudok egy helyben megmaradni, persze van, hogy igen, megállok előtte. Szoktunk találkozni, bár mostanság inkább csak futólag. Olyankor vigyorgok, mint a tejbe tök, főként ha kettesben vagyunk. Szoktunk neten is beszélgetni. Elég sokat beszélünk a szexről, nagyon sokat...de másról is. A szexet persze én hozom fel. Nem könnyű préda a srác, minimálisan megy bele ebbe a témába. Talán baj is, hogy ennyit felhozom a szexualitást?
2015. márc. 14. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
az nem lenne baj hogy felhozod az a baj hogy van bárátod és te is csak egy kis rib_anc vagy
2015. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Elsőnél a pont..
2015. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
B-szki ez az ÉN kérdésem szóról szóra. Csak annyit javítottál rajta, hogy vam barátom. Minek írtad ki? F
2015. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna ilyen hamar lelődnöd még vártam volna pár rib.ncozos kommentárt. Érdekes módon a te kérdésedre támogató és megértő kommentek érkeztek, kíváncsi voltam, hogy ha a nő lennél akkor mennyire toleránsak az emberek, de így már nem derül ki mennyire kaptam volna az ívet. :D
2015. márc. 14. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Így, női szemmel egykutya a kettő. Emlékszem, anno találkoztam az eredeti kérdéssel (most újra átnyálaztam a ráérkezett válaszokat), ugyanazt váltotta ki belőlem, mint ez a kérdés most, ugyanolyan gerinctelennek tartom a 3. válaszolót, mint téged tartanálak, ha a kérdésednek lenne valóságalapja. Ha ennyire egyértelművé válik, hogy az új izgibb a réginél, akkor szakítani kell, és kész, nem pedig mérlegelni, hogy melyik választással lehet jobban járni.
2015. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!