Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki soha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki soha, életében egyszer sem esik szerelembe?

Figyelt kérdés

Én 22 lány vagyok, még sosem voltam szerelmes. Tudom, fiatal vagyok, semmi nincs késve. De furcsa, hogy sosem voltam szerelmes. Nem volt tiniszerelem, az oviban sem voltam szerelmes az egyik csoporttársamba, nem volt plátói szerelmem sem, stb.

Volt barátaimba sem voltam szerelmes, pedig az exem nagyon kedves, jószívű srác volt, jól is nézett ki, kémia is megvolt, és szerettem is, de nem szerelemmel.

Félek, hogy valami baj van velem.


2015. márc. 15. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én se voltam még szerelmes, de engem nem zavar.

22f

2015. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marko polo ***** válasza:
Lehet csak mindig megkaptad a szeretetet, és ezért
2015. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én.
2015. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En azt se tudom milyen érzés lehet :)

Hiaba volt mar sok nom...


18/f/miskolc

2015. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!