Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Ti milyen gyakrak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti milyen gyakrak kaptok a párotoktól virágot csak úgy? (nem szülinap, névnap, stb. )

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos nincs kitől,de amikor volt,akkor sem kaptam!
2015. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy egy "halott" virágot nem és nem szeretem, de ha a kertünkben majd lesz ültetve, az ott szép lesz és értékes számomra.


36N

2015. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van párom, de tőle csak a kötelező alkalomkor kaptam virágot.. Az egyik a ballagásom volt, a másik pedig nőnap de az még a legelején..

Se szülinapomra, se valentin napra se a két évünkre, de csak úgyból sem kaptam, pedig jól esne nagyon is..

Értékelem az olyan pasit, aki meglepi a párját egy vörös rózsával minden ok nélkül, de nem az hogy évente egyszer és szevasz.

Az is igaz, hogy egy életen át kell a másikat szeretni minden nap és nem csak alkalom adtán, de azért néha az a plussz kis apróság nem árt..:)

2015. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose kaptam virágot csak úgy, de még alkalmakra se nagyon. Legfőképp azért, mert tudják, hogy különösebben nem vagyok érte oda. Szóval pénzkidobásnak tartom, elhervad, kidobjuk, és ennyit ér. Volt olyan barátom, akitől soha semmit nem kaptam, még egy gombóc fagyit se, de volt, aki sokat kedveskedett, de azt nem virággal. Most egyedül vagyok, és bár folyamatosan vannak jelentkezők, ezen nem is akarok változtatni. Szexkapcsolatom van persze, de itt szintén nincs ajándékozgatás, még születésnapon sem, hisz ez nem erről szól.
2015. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha nem kaptam. Sem kötelező alkalmakra,sem csak úgy. Pedig jól esett volna.
2015. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!