Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint kovernak tart?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint kovernak tart? Tehetek barmit sosem leszek neki eleg jo?

Figyelt kérdés

23eves lany vagyok.166cm es 55kg. Jelenleg is dietazom es rendszeresen futok.hogy jobb legyen az alakom es hogy fogyjak combbol.


Tegnap ultunk az agyon a parommal es mondtam neki este hogy milyen csikos a combom mert a rovidnadrag mintaja elnyomta.

Erre O "az innen nezve inkabb hizascsiknak latszodik"(striak)

Igaz van 2apro csik a combomon.de egyaltalan nem vastag a labam.nem narancsboros.de igaz h nem tokeletesob eszel a 82kg.javal


2015. márc. 16. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak viccelni akart. Nem vagy kövér.
2015. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanariko ***** válasza:

Nem tűnik kövérnek ez a kombináció, én 163-164 cm vagyok, de szeretnék 55 kg lenni (értsd: hízni szeretnék)

Nem tudom ezt hogy érthette, ha máskor is céloz rá, akkor azért "tedd szóvá" hogy mégis miért...

2015. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de a barátod egy tahó... 166 centihez az 55 kiló egyáltalán nem sok, sőt szerintem nagyon is jól nézhetsz ki. :)
2015. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Addig faggatott mig elmondtam mi bant.

Mosolygott hogy eztis magamra veszem.es igenis tetszem neki mert latta hogy nemaz csak viccelt.


Mindig elmondja hogybjo a testem es imadja.


Nemertem

2015. márc. 16. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy paraszt a barátod. Kb ugyanilyen magas vagyok és 70 kiló. A barátom így is szeret és soha semmi megjegyzést, vagy célzást nem tesz a súlyomra. Járok én is edzeni, de ilyen vagyok, nem fogom sanyargatni magam. Ha szeret valaki, akkor fogadjon el és ne akarja az önbizalmadat rombolni.
2015. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt most nem leszek nêpszerű. Szval ên is szoktam minden hülyeséggel viccelődni. De ez nem jelenti azt, h bunkó vagyok. A barátnőim álltalában értik is a poénjaim. Mêg akkor is nevetnek rajta, ha épp "rosszat" mondok rájuk. Mint itt is a srác. Nyilván nem gondolta komolyan, de ezt tudnod kellene több okból is

1. Nem vagy kövér

2. Nem ismered a párod, h mikor mond valamit komolyan?

3. Te is tudod h azok nem striák

Ilyen butaság miatt ban rossz kedved? Ráadásul te már felnőtt nő vagy...

Nem lehet valami fejlett öniróniád :)

De tényleg nem akarlak bánzani :)

2015. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy kover! A baratod viccelodott! Gondolta, egyertelmu, h csak vicc. N
2015. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értelek is meg nem is.


Én ha ilyeneket mondok a páromnak akkor mindig mosolygok hozzá.. és ő is.. vagy csak huncut a szeme.

Beszéld meg, hogy ha viccnek szánja akkor az legyen valóban viccesen előadva, különben nem fogod érteni.


Attól még mert a párod láthatja a hibáidat. Ahogy Te is látod magadon a striákat úgy ő is látja. Ha ettől nem kellenél neki akkor ez az egész nem történhetett volna meg, mert tegnap nem ültetek volna az ágyon. Meg tudod hogy van, akinek ezért nem kellesz az ne is üljön az ágyadon, feküdni meg pláne ne.

2015. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!