Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem hogy senkit ne bántsak meg?

Figyelt kérdés

Van egy régi gyerekkori barátom, aki soha nem volt közömbös a számomra, de nem jönnék össze vele, viszont ahhoz se lenne szívem hogy megmondjam neki hogy többet ne találkozzunk. Kicsit furin érzem magam mikor vele vagyok, már nem egyszer elképzeltem, hogy pl. milyen lenne vele csókolózni.. stb. Viszont most lett barátom, akit nagyon szeretek, de ha ezzel a haverommal talizok, akkor meg nagyon lelkiismeret furdalásom van, pedig nem csalom meg a barátomat, csak mégis furcsa olyan valakivel lógni, akibe valamilyen szinten kiskorom óta "szerelmes" vagyok. Tudom hogy ez egy nagyon hülye helyzet. Szerintetek mit kéne tennem hogy senkit ne bántsak meg? Vagy önmagában az hogy furin érzem magam ha vele vagyok, de nem csalom meg a páromat még nem annyira gáz?

18/L


2015. márc. 16. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte, mármint a gyerekkori barátoddal. Ha ez egy ilyen régi kapcsolat, szerintem a meg fogja érteni.
2015. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért az használna ha elmondanám neki hogy szerelmes vagyok belé de nem annyira hogy összejöjjünk, főleg úgy hogy mindkettőnknek van párja?
2015. márc. 16. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy helyzet, amit tisztázni szeretnél. Vagy tisztázod - ez a nehezebb - vagy megfutamodsz és egy életre eláshatod a barátságot.
2015. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gáz. A gondolati csalás is csalás. Azért mert szétrombolja a kapcsolatot. Nem ma, nem is holnap, hanem folyamatosan. Még egy "érzelem nélküli" félrekurfirc is az, nemhogy egy érzés!


Csüccs le egyedül egy jó tea-kávé-kakaó-csokitábla akármi mellé és gondold végig, hogy kitől mit szeretnél. Ha megvan akkor tisztázd a viszonyokat.


Ha a párodat választod és a barát valódi barát akkor meg lehet beszélni, hogy hagyjatok egy kis szünetet a barátkozásban.

Ha meg őt választod akkor majd eldönti, akar-e téged vagy sem, de a mostani párodat el kell engedni, hiszen valamiért nem őt választottad.


Nehéz döntés 18 évesen, belátom, de Te is érzed, különben nem kérdeztél volna: tisztán kellene játszani.

2015. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!