Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kamionos, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kamionos, szerintetek?

Figyelt kérdés

Hosszú távon működik ez?

Több mint fél éve vagyunk együtt,nemrég kezdett el dolgozni.

Imád engem és azt mondta felettébb örül annak,hogy megértem a munkáját és mellette állok, jól esik neki,hogy én várom itthon és,hogy ritka az ilyen lány meg ilyeneket mond. Tervezi velem a jövőjét meg ilyenek,szóval úgy látom eléggé komolyan veszi, meg idősebb is 4 évvel mint én.Az elején én is így voltam,de mostanában kezdek elbizonytalanodni. Már eléggé előre haladtunk,szüleink meg barátaink is ismerik egymást, együtt járunk el szinte mindenhova, de elkezdtem gondolkodni a jövőn...Én szeretnék továbbtanulni,nemsokára megyek egyetemre,ahol a minimum 3 évet lehúzom, de hogy lesz közben? Még akkor is ritkán találkoznánk,hát,ha még ez a munkája is.

Igazából én a belső tulajdonságaiba szerettem bele és nem szeretném megbántani őt,nagyon jó lélek, de mi van ha én elmegyek új környezetbe és nem fogom bírni ezt?

Van az oldalon olyan aki tapasztaltabb és tudna egy fiatal lánynak tanácsot adni?

18L


2015. márc. 16. 16:06
 1/10 A kérdező kommentje:
egy héten 4 napot van távol, van hogy kevesebbet,van hogy többet.
2015. márc. 16. 16:08
 2/10 anonim ***** válasza:
18 évesen szerintem nagyon korai még elkötelezned magad. Értem, hogy szereted, meg kedves, de 18 évesen még főleg nem kellene olyan kapcsolatba belemenned, ahol heteket kell várnod arra, hogy találkozhass végre a barátoddal.
2015. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem láttam, hogy még írtál hozzá. Heti 4 nap az semmi, ha ez nem fog változni a jövőben sem, úgy teljesen egészséges egy kapcsolat, legalább nem lógtok mindig egymás nyakán.
2015. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kell heteket várnom rá,még...csak elgondoltam a dolgokat előre és elbizonytalanodtam :/
2015. márc. 16. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ő is tudja. Egyelőre még jól megvagytok, ez lehet, hogy így lesz még fél, egy, akár két évig is, ki tudja mit hoz a sors - de legalább addig is boldogok lesztek. Ha ez változna, és fél év elteltével havonta kétszer látnád csak, esetleg ritkábban, akkor szerintem ő is számolna azzal, hogy így semmi értelme fenntartani egy kapcsolatot.


Egyik haveromnak kamionos az apja, mégis egyben van a család, nem hullott szét, pedig ő aztán tényleg ritkán tér haza. Szóval ez csak elszántság kérdése, de teljesen érhető, hogy ha majd ritkán látnád, szakítani akarnál, nincs ebben semmi rossz. Addig meg élvezd, hogy együtt lehettek.

2015. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, sokat segít.

Igazából erre voltam kíváncsi... hogy ameddig jó és ilyen a kapcsolat tartsuk fent és érezzem jól magam, aztán lesz ami lesz? Nem lesz rosszabb majd később esetleg ha úgy érezném nem tudom folytatni,akkor már kb 1-2 éves lesz a kapcsolat van értelme addig húzni?

Ti mit tennétek?

2015. márc. 16. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kolleganőm férje kamionos volt. Kb. két hetente 3 napot volt itthon. Akkor még csak walkie talkien tudták a kapcsolatot tartani vagy ha külföldön keresett egy telefonfülkét. Mégis felneveltek "együtt" egy gyereket. A kolleganő mindig boldog volt mikor hazajött, néha szabit is kivett. Szerintem most is együtt vannak.


Unokatestvérem is kamionozott. Hol egy hétre hol négy napra, hol két hétre ment el. Három gyerek, egy közös nagy ház és együttlét 20 év után is.


A páromat heti 1x látom teljes napra, a többin pedig vagy az ő vagy az én munkám miatt általában alvás előtt 1-2 órával. Viber és telefon segítségével éljük túl.


Biztos vannak ellenpéldák is. Az a kérdés, szereted-e, kitartasz-e mellette. Lehet, hogy változik majd a munkaköre, nem tudhatod mit hoz az élet. Amíg Vele vagy legyél mindenben mellette. Ha meg mégsem megy akkor majd ha netán eljön ez az idő mondd meg. Lehet, változtatni fog, lehet, Te fogsz változtatni, lehet, szétmentek. Mindenesetre addig érezd jól magad Vele míg tudod, és ne agyald szét a kapcsolatot.

2015. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Baromi egyszerű!

Akárki akármit mond ez így lesz!

Te is pasizni fogsz az egyetemen, és ő is csajozni a messzi távolban!

De tök mindegy, mert ha nem most akkor majd 10 vagy 20 év múlva!

És nem kell ehhez egyetem meg kamionos munka! Ha együtt élnétek és minden este együtt feküdnétek le akkor is így lenne!

2015. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha már az felmerül benned, hogy van-e értelme ennyit húzni akkor az már jelent valamit, még meg sem történt az a szintű változás ami hazavágná a kapcsolatotokat! Így még elég sokat tudtok találkozni élvezzétek ki, de a kérdésedre a válasz az ,h de szarabb lesz szakítani. ilyen fiatalon nem szokták az emberek az életük párját megtalálni , tudom nehéz meg rossz elfogadni de így van. Az egyetem még elég nagy próbatétel lesz szerintem! Én azt mondom, hogy ne gondolkodj ennyire előre ha szereted akkor élvezz ki minden pillanatot vele és majd úgyis kiderül, hogy hogyan alakul...
2015. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi most váltunk el,16 évi különélés után.Ő is kamionozik,eleinte minden jó volt.Jöttek a gyerekek,persze mindent nekem kellett egyedül csinálni.Most már meguntam,eddíg bírtam.Szerintem jól gondold meg,mert hosszú távon csak kevesen bírják.Akik nem válnak el.és húsz év után is együtt maradnak,az csak azért van,mert ezt szokták meg,meg a pénz miatt.De nem boldogok.
2015. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!