Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A volt pasimmal együtt voltunk néhány hónapot.

Lezártam vele, mert sem a szex nem volt az igazi (már amikor nagy ritkán volt)sem a hozzámállása. Nem nevezném se szex kapcsolatnak, se érzelmi kapcsolatnak. (bár részemről volt némi) Igazából csak jól elvoltunk egymás társaságában. De amúgy egy nagy semmi volt!

Én azóta nem kerestem, Ő felhívott 1-2x, semmi lényegretörő. Barátként tekint rám, ezt azért sz@r hallani. Csalódottnak és kihasználtnak érzem magam. :/

Tegnap volt egy beszélgetésünk. Többek között volt szó a "kapcsolatunkról" és a szexről, majd felvetette hogy nem e kisegítenénk egymást kölcsönösen, kötöttség nélkül?! :O :O :O Nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek! :O

Szánalmas és megalázó!!! Mit képzel magáról??!! Leginkább mit képzel rólam??!! Nincs más, akkor jó lennék én is?! ppfff


28/n


2015. márc. 16. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatot akar. Vannak akik így csinálják,de nem érzik alárendeltnek magukat, hisz mindketten csak jó szexet akarnak egymástól és így is fogják fel.

Ha neked ez nem fér bele egyszerűen csak nemet kell mondani és keresni egy normális kapcsolatra való úriembert:)

2015. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Drága, tedd túl magad rajta. Nem csak veled esett meg ilyen először... jó volt úgy? NEM. Neked nem volt jó ez és sokkal jobbat érdemelsz. Tartalmasabb, boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatot.
2015. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 nem tudhatod hogy jobbat érdemel :')

mondj neki nemet, azt kész...

2015. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!