Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok hozzá ha egy lány úgy írna rátok egy közösségin, hogy: "Szia nagyon tetszel meg ismerkednék veled? "

Figyelt kérdés
Csak kiviből mert gondolom sok ilyen fiú van akik tik akik szeretik a bevállalós lányokat!17/L

2015. márc. 16. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert nem vagyok fent egyik közösségi oldalon sem.
2015. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bírnám! :P
2015. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

RE:

"Fáradt vagyok a hülyeségekhez. OK?"


(Igen ezt válaszolnám)

f/(.Y.)

2015. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azonnal nézném a képeit, és kezdenék írni neki
2015. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Interferencia ***** válasza:

A külön írt igekötő, valamint az írásjelekről általa birtokolt hiányos ismeretek miatt megköszönném az érdeklődését.


És egyébként is túlzás kezdésnek a "nagyon tetszel".

2015. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván szeretjük, de ha csak nem vagy kivételesen jó nő ( ami valószínűleg nem vagy ), akkor vissza sem írnék ( Ha jó vagy akkor megdugnálak ). Nem a kezdeményezés miatt, hanem a stílus miatt ( Buta nővel nem kezdek kapcsolatot ).
2015. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elhajtanám a francba. Olyannal nem ismerkedek, aki a saját anyanyelvét sem ismeri.
2015. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már,én amúgy szívesen fogadnám.Mondjuk én személyesen szinte ezzel a szövegel ismertem meg a barátnőm.19/f :)
2015. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ensam skog ***** válasza:
Jó lenne. Örülnék neki.
2015. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülnék neki! Kölcsönös szimpátia esetén folytatása is lenne a dolognak!
2015. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!