Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglepjem, hogy elmegyek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepjem, hogy elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Nyáron összejöttünk barátommal, de sajnos a távolság miatt (50 km) szakítanunk kellett. Én lassan már 2 éve szeretem, és ezt ő is tudja, viszont még most is nagyon szeretem(ő az első Igazi szerelmem). Vasárnap láttam egy filmet, amiben a csaj majdnem ugyan ebben a helyzetben volt, csak a fiú 3000 mérföldre volt tőle, Ő pedig utána ment, hogy elmondja, szereti. Szerintetek megéri, hogy felmenjek hozzá, és meglepjem, hogy mindezt eltudjam neki mondani ?
2015. márc. 16. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50 km 40 perc. Azért az még nem vészes ...
2015. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ti még gyerekek vagytok igaz? 50 km az nem a világ vége..
2015. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak akkor menj el hozzá, ha ugyanolyan ruhát veszel fel mint a filmben a csaj
2015. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem elzavarna a fenébe, hogy mit keresel nála. Az élet nem egy romantikus film!
2015. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BulmaSwan ***** válasza:
A fiúnak nincs azóta kapcsolata? Szerintem mindenekelőtt ennek nézz utána, hisz viccesen jönne ki,hogy ő már az új csajával van, te meg beállítasz. A másik meg, tényleg romantikusnak hangzik ez így, de mi van ha épp nincs otthon, mert elmegy a haverjaival/edzésre/egyéb? Kint fogsz ácsorogni addig amíg haza nem jön?
2015. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Ez tényleg romantikus lenne, viszont az élet nem egy film és nem biztos, hogy az lesz a dolog vége, mint a filmben! Szóval készülj fel erre is. Majd írj, hogy elmentél-e hozzá és hogy mit szólt!! Nagyon bátor vagy, én ilyet nem mernék csinálni... :) Sok sikert!!
2015. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátnőmmel egyszer összevesztünk. Nem akartam kibékülni vele már. Ő meglepett azzal h lejött hozzám. 75km. Korábban sosem volt nálunk. Mindig én mentem mert kocsival hamar ott voltam, neki viszont nem volt. Nagyon megörültem és ki is békített. Próbáld meg, már nincs hideg tudsz várni h hazaérjen. :)
2015. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!