Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak törődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak törődés hiánya van, vagy tényleg belém szeretett? (Leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm(ő hetero, én leszbikus vagyok) aki jelenleg babát vár, viszont a barátja egy igazi disznó, nagyon rosszul bánik vele és amikor még iszik is, akkor néha bántja is. Már rég óta próbálok beszélni a fejével, hogy hagyja ott, mielőtt valami komoly bajuk esne. Végre azt hiszem ő is belátta, hogy ez így nem működik és eljött a sráctól. Hozzám költözött, mivel a munkája nem olyan(főleg így hogy terhesen nem tud dolgozni) hogy fenn tudja majd tartani magát és a babát is. Én viszont nem szenvedek hiányt semmiben, és ezért ajánlottam fel neki hogy költözzön hozzám és én segítek neki. Viszont mióta nálam lakik a kapcsolatunk kezd elmélyülni minden téren. Ő tudja, hogy én régebben nagyon szerelmes voltam belé(igaz még most is, de ezt eddig próbáltam elnyomni). Már vagy 20 éve ismerjük egymást, tehát elmondhatom, hogy a barátságunk sok minden nehézségen keresztül ment. Amióta viszont nálam lakik ez valahogy más. Nem tudom mi lehet ennek az oka. Talán csak a törődésre vágyik, vagy talán többet érez irántam mint barátság?

Nem érzem úgy hogy kihasznál, hisz én ajánlottam fel neki, és ő többször is vissza akarta utasítani a segítségemet.



2015. márc. 16. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon hálás neked és igazi barátként tekint rád :)
2015. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miből gondolod hogy többet érez irántad? Ha nem írsz konkrétumot nehéz véleményt mondani. Lehet hogy csak hálás, de előfordulhat hogy tényleg nem szimplán csak barátként kötődik hozzád.
2015. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy volt egy alkalom amikor hirtelen csak úgy megcsókolt, és persze én nem tiltakoztam. Azóta pedig ez már napi szinten megy és lassan kezdem úgy érezni, mintha egy párt alkotnánk. Csak kicsit furcsának találom, hisz ő eddig nem ilyen beállítottságú volt. Bár nem mintha ez zavarna, hisz nagyon szeretem Őt.
2015. márc. 17. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert lelkileg sikerült megdolgoznod a barátnődet, másrészt ennek okán feltételezi azt, hogy mindig szereted - a visszajelzéseidből ítélve valszeg jogosan. A nő úgy viselkedik, mintha kvázi jegyben járnátok, ebből következve ha többet akar, idővel fog is tenni érte, csak tartsd egyensúlyban ezt a harmóniát, és ne nyomulj semmilyen téren. Bár te bevallottan szereted, attól még valami miatt később érezheti magát kihasználtnak, segíts neki eltüntetni a csávó által hagyott nyomokat és akkor tisztább lesz a kettőtök közötti vonzalom. Remélem, segítettem.
2015. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2015. márc. 19. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakult?
2017. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!