Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm ugy gondolja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm ugy gondolja hogy kezd ki aludni benne a szerelem lángja, mit javasoltok hogy tudnám helyre hozni hogy ugynugy szeresen mint rég?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
udvarolj neki
2015. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam , de akkor azt vágja a fejemhez hogy csak hizelegni akkarok
2015. márc. 16. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után úgyis ki fog múlni és egy másféle szeretetté fog változni, hogyha ő nem képes "kompromisszumokat" kötni és nem képes úgy melletted maradni, hogy már csak ez az egymás felé való kölcsönös tisztelet, szeretet marad meg, akkor egy ideig (amíg erre nem jön rá) nem lesz hosszútávú, tartós kapcsolata és sok párja lesz még.
2015. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én őtt még mindig ugyanugy szeretem mint eleinte és naprol napra jobban szeretem
2015. márc. 16. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ismerős

szokd meg, a lányok már csak ilyen kis... agyalós ingatagok.. nekünk férfiaknak kicsit gyermeki a szeretetünk.. ez lehet anya-gyerek kapcsolat miatt, de ez van


mondd azt neki, hogy "nő! mi most elmegyünk nyaralni! mi most elmegyünk fürdőbe! mi most elmegyünk teaházba! mi most elmegyünk moziba! én most veszek neked virágot, fagyit! én most írok neked verset! Te pedig örülni fogsz neki!":D (ne egészen így, de mindenképp legyen egy kis elhatározás szaga)

és ha azt mondja, hogy "minek? csak hízelegni akarsz" akkor úgymond az asztalra kell csapni, hogy "ha azt érzed, hogy kezd kiveszni a tűz, és nem örülsz neki, akkor tegyél ellene, mert egy kapcsolatért meg kell dolgozni mindkét félnek, és én bármit tehetek, ha te nem vagy hajlandó örülni neki"

és elmentek programokra és jól fogjátok érezni magatokat!:) fontos, hogy kiszabaduljatok a rutinból, új dolgokat fedezzetek fel, jó dolgokat éljetek meg egymás társaságában

egy kapcsolatért és egy kapcsolatban meg kell dolgozni az örömért! magunkon tapasztalom, hogy amikor a lány elkezd merülni, akkor a legrosszabb amit tehetsz az az, hogy vele merülsz. ilyenkor elő kell venned minden tartalék jókedved és színészi tehetségedet, hogy jókedvű és energikusnak tűnj és elhúzd a kapcsolat szekerét egy olyan pontig, ahol már ő is kedvet kap hozzá és önerőből is tud segíteni magán és magatokon!


fontos az önismeret! Popper Péternek meg Pál Ferinek vannak jó könyvei, előadásai önismereti és párkapcsolati témában, amikben ráismertek magatokra, boncolgathatjátok a helyzetet, felismeritek az érzelmeiteket és hibát és megoldást találtok a kapcsolatban, ezzel is fejlesztve azt:)


régen egy olyan egyszerű dologgal nyertem el barátnőm szerelem 2.0-ját, hogy nem szóltam neki és beállítottam hozzá egy szál tulipánnal (az a kedvence)... meglepődött és örült nekem és lelkes lett és ennyi:D

ha erre barátnőd azt mondja, hogy csak hízelegsz, akkor feleld azt neki, hogy nem azért vagy ott, hogy megjegyzéseket tegyen rád, hanem hogy örömet okozz, úgyhogy tessék örülni:D

fontos, hogy valahogy megértesd vele: nem arról van szó, hogy őt akarod pesztrálni vagy szórakoztatni, hogy veled maradjon, hanem hogy energiát kell fektetni a kapcsolatba mindkét részről és udvarolni és tetszeni kell egymásnak.


szóval.. udvarolj neki;)

1#es voltam

2015. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 1*-es
2015. márc. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!