Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy a magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a magabiztos férfiak csak a magabiztos nőkre tudtak nőként nézni, csak ők tudják felkelteni az érdeklődésüket úgymond komolyabban?

Figyelt kérdés
N
2015. márc. 16. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség, viszont kapod a privi áradatot.
2015. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy magabiztos vagyok-e, ítélje meg más, mindenesetre nagyon nem szeretem, ha egy nő állandóan aggodalmaskodik, döntésképtelen, határozatlan.
2015. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem,de tény hogy vonzó,egy nagyhangú,domináns lány,egyből szót ért vele az ember :D aki meg hallgatag,azzal nehezebb sokkal.És fárasztó....


valahogy jó érzés hogy a másikban van némi élet,vagy valami olyasmi amitől gondolatai vannak stb :D és kimondja.Az se baj ha flegma ,és keményen teszi.

2015. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen igaz! nem szeretem aki nem tud határozottan cselekedni!
2015. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2015. márc. 16. 23:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem is arra értem, pont a határozottságot hogy adott dologban megfontoltabb és ez határozotlanságnak tűnhet, hanem pl-ul úgy hogy nincs sok barátja, vagy valamiért nincs kibékülve magával belsőre, v küllemre.....vagy csak arra hogy nem tud flörtölni
2015. márc. 16. 23:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Nalam igy van. Hatarozott vagyok es probalkoztam,de az "atlag lany" engem nem Mozgat meg... Egy dbig elvoltam sokkal,de oar het es mar nem keresem oket stb, persze amire rosszul reagal a legtobb,mert annal inkabb akarjak a dolgot. Az mozgat meg aki karakan,van benne tartas,vannak ambicioi...persze ok a nehezebb esetek pont,de ezt dobta az elet :)
2015. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Es Neked mit tartalmaz az àtlagos làny kifejezés?

Mert én nm érzem annak magam az érdeklődési körömből kifolyólag.Az màr màs hogy amiatt érzem kevésnek magam mert nem tudok érvényesülni.Bàr túl maximalista vagyok magammal szemben lehet.Meg elég rossz alakokat fogtam ki.

2015. márc. 16. 23:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Illetve sokszor azt érzem az is gond ,hogy visszafogodtabb vagyok,de olykor az is hogy van egy katakàn oldalam és nm szeretik a férfiak ha tükröt mutatnak nekik v hatàrozottan kimondom mi a véleményem.Csak az a gond h vmikor a gondolataim és a tetteim ellent mondanak önmaguknak....mert van egy mazochista oldalam.
2015. márc. 16. 23:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,neha nehez elviselni egy hatarozott not. A legtobb pasinak sztem ez nem jon be. Nekem is neha sok,ha tul tenyszeruen kommunikal velem parom. De vhol meg megis buszke vagyok ra,hogy megallja a helyet az eletben. Atlagos lany szamomra aki kedves, nagyon kifejezi,h akar engem,tulsagosan erzem,hogy oda van ertem es ezert magat hatterbe szoritja,csak ugy el van az eletben,nincsenek tervei,nem celtudatos,tulsagosan befolyasolhato. Veluk vhogy nem mukodott nekem. Ez van,deffektes vagyok :D
2015. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!