Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudtátok, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudtátok, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A kezdet az volt, hogy összejárkálta a gondolataimat.
2015. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végtelenül hiányzott állandóan.És nem tudtam másra nézni.Mindig ölelgettem volna...
2015. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden percben a hiányát éreztem, és minden gondolatom körülötte forgott.
2015. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha sokat vagytok egyut egy ido utan kialakul valami lehet hogy mindketten eszreveszitek de lehet nm meritek bevallani vagy elkacagjatok szerintem lany es fiu baratsag nincs mikor lettem igzan szerelmes 8 dikba lehet vicces vagy siman diak szerelem lehet de ha hiszed ha nm a szemivel fogot meg es egy ido utan zavarbajottem par honap utan bevalotta nkm erzeseit irantam en marha meg hagytam elmenni de eszre tertem es kis ido utan osszejottunk de eljott a nagybetus elet altalanosbol felkerultunk fosulira es mi halyzet megcsaltam egy arva csokkal ami jelentektelen volt ez a vilagon a legnagyobb hiba de egymasra talatunk megint 2013 januar 10 osszejottunk 9 dikesek voltunk es ha hiszitek ha nm amikor mas lanyal voltam csak o jart az eszembe amikor csokoltam stb nagyon rossz erzes volt mart a bunbanat mert ha nm lepek fre akkor nm szakitottunk volna de a lenyegve terve az igazi szerelem mikor boldog vagy valakivel egyutt nevettek erzed h hinyzik minden percbe de ugyesen kell bani vele meet hamar elmulhat sajnos mivel vasarnap szakitott velem en meg mindig szeretem fiu letemre nm szegyelem leirni hogy nm vagyok bolond sirni utana es aki sir egy lany utan az igazan szerelemes most is minden percbe a fejembe van erzem az illatat magamon es szornyen hianyzik es a legrosszabb h elvesztettem orokre sokan a buszkesegtol nm alazkodnak meg egy lany elot de hidd el megeri!!!
2015. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett feltennem magamnak a kérdést, hogy vajon az vagyok e, csak tudtam:) Ez egy érzés. Folyton vele akartam lenni, rá gondoltam, elmosolyodtam, ha visszagondoltam valami közös pillanatra, hiányzott ha nem volt velem, és már az elejétől sokat álmodtam vele.
2015. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!