Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nekem sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert pesszimista vagy
2015. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mert egy fikusz vagy? mert a jövőből írsz és te vagy az utolsó ember a földön?


bővebben?

2015. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad?
2015. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Önbizalomhiány. Egyébként ha nem teszel érte hogy legyen, akkor nem is lesz.
2015. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy se csúnya, se alacsony, akkor lesz.
2015. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem se lesz.


Elfogadtam. Biztos lehetne egy nap. De nekem ez nem megy. Nem megy. Szerteném ha menne. De nem megy. Lehetne, de nem boldogítana. Ideges és féltékeny lennék, aggódni kellene meg minden... Nem megy.

2015. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is az a gáz, hogy várod, hogy a sültgalamb a szádba repüljön... inkább az a gáz, hogy ki se nyitod!
2015. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igen..önbizalomhiányom van, emiatt élőben nem is merek ismerkedni..

Itt gykn próbálkozok, de a közelemből aki van, az mind itthagy miután meglát..nem vagyok se magas, se izmos, így kétséges h legyen valaki is akinek kellek..

2015. márc. 17. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Megnézhetem pár képed priviben? Fiú vagyok, nem ismerkedni akarok, csak érdekel mi az amire szétrebbennek a lányok, és mire nem..
2015. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont esélyes, hogy nem lesz soha barátnőd. Legalábbis olyan nem, aki valóban szeretne.
2015. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!