Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg velem van a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg velem van a baj, ha esetleg bulizni megyek, akkor sem felejtem el az aktuális páromat?

Figyelt kérdés

Idézet egy cikkből, ami a birtoklási vágyról szól :


"Hajlamosak vagyunk azon mérgelődni, ha párunk egy estét tölt el barátaival nélkülünk, és közben még csak fel sem hív. Ilyenkor az jusson eszünkbe, hogy hasonló esetben nekünk sem az jut eszünkbe, hogy vele traccsoljunk, hanem azokra vagyunk kíváncsiak, akikkel beszélgetünk."


Fene tudja, ha nem is hívogatom fel én bizony szeretem tájékoztatni, hogy tudja merre felé kószálok. Most velem van a baj, vagy az a normális, ha buli alatt elfelejtem, hogy egyáltalán párkapcsolatban vagyok? Hogyan is felejthetném el azt a személyt, akit szeretek?


2015. márc. 17. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szeretek baszni!
2015. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt vagy. Viszont vigyázz, ne legyél papucs...
2015. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted amit leírnak a neten az úgy is van? Hát nem.
2015. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem várom el, hogy a párom mindenről tudósítson, mivel még külön élünk, ezért csak azt kérem, írja meg ha hazaér, de ennyi. Előtte/utánam velem van és attól még, hogy nem ír, nem felejt el... 21/l
2015. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Chone ***** válasza:
Szerintem az a korrekt, ha felhívod és nem elfelejted vagy el se menj nélküle..
2015. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem hívogatom,de azért adok neki életjelet.

Megírom néha, hogy épp merre járunk, megírom ha megérkeztünk a helyre,aztán ezután már általaban alszik,de megírom, ha hazaértem.


Ez a minimum szerintem.

20L

2015. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha külön megyek bulizni, ráadásul éjszakába nyúlóan, akkor általában facebookon 2-3 óránként dobok neki egy üzenetet, hogy épp mi a helyzet.
2015. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!