Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazi párkapcsolatot keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi párkapcsolatot keresek, hogyan?

Figyelt kérdés
sokat csalódtam, félénkebb is vagyok szeretethiányom van, valakivel törődni akarok :/ "fiú vagyok"
2015. márc. 17. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez egy igen jó kérdés... mert végül is hol ismerkednél? Ha pl szórakozóhelyen, ott nem igazán vesznek komolyan(vagy csak egy dugás erejéig), de azért itt is akad kivétel. Esetleg buszon, kávézóban leszólíthatnád a lányokat, tudom ez elég béna de más nem nagyon jut eszembe :D Vagy esetleg párkeresős oldalak interneten, ott is kapnál hideget-meleget.
2015. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!