Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha beégetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha beégetnek szerelmem előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, pár szót váltottunk, amíg másnap "barátom" odament hozzá és csomó hülyeséget mondott neki... Hogy milyen aranyos vagyok, cuki... Utána letiltott fb-ről is, ami nem nagyon gáz mivel amúgy sem fb-zek, de most már beszélgetni sem merek vele.


HA valaki értelmes, kifejtős választ ir(legalább 2 sor), akkor zöld mancsot kap.


2015. márc. 17. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem sajnos :( Miért baj, ha azt mondta, hogy aranyos vagy?

Na de akkor megpróbálom értelmezni.. De nem megy. Miért tiltott le a szerelmed? Azért, amit mondtak neki mások?


Szerintem menj oda, és tisztázd a dolgot, először is a rosszakaróddal! Miért tenne ilyet? Mi köze hozzá? Istenem a sok paraszt...

A másik, meg hogy menj oda a szerelmedhez. Gondolom még nem jártok. De nem értem miért tiltott le... Mit tud mondani más? Beszéld meg vele, hogyha olyan viszonyban vagytok egymással. Az őszinte, szemtől szembeni szavak nagyon sokat érnek. :) Addig is... legalább lesz miről beszélnetek:)

2015. márc. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!