Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

A páromnak elmondtam a gondomat(21 évesen az anyjával alszik,ölelkeznek,stb..) és elmondtam,hogy engem ez zavar , és már nem tudok rá úgy nézni férfi szemszögből, mint az előtt.. ha ott vagyok náluk, állandóan őt ölelgeti,puszilgatja, nagyon idegesítő.

Elmondtam neki és azt mondta nem vagyok normális, hisz anyja, és ezek természetes dolgok.

Bűntudatom lett,hogy szóltam neki, mert szerintem igaza van végül is.. Csak attól félek, hiába látom most úgy, hogy igaza van, szerintem ugyanúgy fog zavarni a továbbiakban is..


2015. márc. 17. 21:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem normális.
2015. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
55%

Nálam ez kb 8 éves koromig tartott, persze szeretem anyámat de ez 21 évesen több mint sok... Meg együtt is alszanak, ki tudja még mit csinálnak :)

Szerintem hanyagold kicsit, döntse el mit akar az anyja szoknyája alatt élni vagy veled lenni

2015. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez normalis, hisz az anyja :) Az egyuttalvas az azert mar tulzas. Megsem ot eves. Viszont az olelkezes ne zavarjon, hisz az edesanyja, orulj, hogy nem szarja le magasrol a csaladjat.
2015. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Az anyjával alszki? Mármint egy ágyban?

Szopi nélkül nem tud aludni?

A ferjem is meg szokta ölelni meg puszilni az anyját, de nem csüng rajta mint egy négyéves.

2015. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Szerintem is valamilyen szinten normális,de amikor megyek hozzájuk pl.vasárnap és az anyja azzal vár, hogy együtt aludtunk ölelkezve és olyan jó volt , és reggel puszival ébresztett a fiam, az nekem olyan furcsa... ez azért már szerintem túlzás.
2015. márc. 17. 22:08
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
Nyalás, szopás is van a takaró alatt?
2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mi van??? Az anyjával alszik??? 21 évesen ölelkezve, az anyjával alszik???? Neeeee!! Jó, hát ez beteg!! Totál ödipusz!!! :D :D :D Én kifarolnék egy ilyen kapcsolatból, sőt csak a porfelhőt látnák utánam.
2015. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Jézusom!!!! Ezt még hallani is rossz... Biztos nincs, szerintem.
2015. márc. 17. 22:10
 9/34 A kérdező kommentje:
A párom arra hivatkozik,hogy kollégista, és csak hétvégén megy haza..(van benne valami,nem tudom..)
2015. márc. 17. 22:11
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amint ez a tudomásomra jutott vna a helyedben, leléptem volna!! Ez nem normális, sehogy sem!! Együtt aludni 21 évesen ölelkezve az anyjával nagyon gáz, valamint érzelmileg sem tud leszakadni kellőképpen anyuciról. Én nem erőltetném ezt...
2015. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!