Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és van egy 19 éves barátom másfél éve vagyunk együtt.Van egy 17 éves számomra nagyon helyes barátja és tetszik nekem mert tényleg baba arca van,kedves velem mindig,magas vicces srác.Jóban vagyunk de kb. 2 hete elköltöztünk és ahogy jött a barátom segíteni jött ő is és itt aludtak nálam.A barátommal nem vagyunk álompár sokat veszekszünk..A történet onnan lett zavaros amikor itt aludtak de még beszélgettünk 3-man az ágyon és a kezem ott volt a combjánál de nem értem hozzá és ő megfogta a kezem felemelte és mondott valami hülyeséget a barátomnak de közben kb.3percig fogta a kezem (nagyon puha keze van és gyengéden ért hozzá az enyémhez) aztán lement az ágyról és a földön aludt mert nem volt hely sehol tehát megvolt neki ágyazva és amikor lefeküdt én próbáltam minél többet hozzáérni miközben ott feküdt barátom mellettem,éjszaka is lent lógott a kezem h hátha hozzá tudok érni esetleg megint megfogná a kezem de mélyen aludt,nagyon elfáradt.Másnap sokat néztük egymást,mentünk egymás után,amikor pl.adtam neki egy pohár üdítőt akkor nem vettem el gyorsan a kezem hanem ott tartottam pár másodpercig de ő sem húzta el a kezét.De aznap óta nem beszélünk sehogyan sem.

Amikor megfogta a kezem egy hadsereg pillangót és egy tűzcsóvát éreztem magamban nagyon kellemes volt és amikor rágondolok (mert sokat gondolok rá) akkor is ugyan úgy át tudom élni mint akkor.Nagyon hiányzik nekem de nem tudom hogy ő hogyan gondolkozik vagy mit gondol és nagyon rossz nekem mert olyan érzelmeket ébresztett engem amit a barátom már nagyon rég óta nem tud. Segítsééég!



2015. márc. 17. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
felszines rib. nc a baratodat nem erdemled meg
2015. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem vagyok sem felszínes sem r.b.nc,de nem én tettem tönkre a kapcsolatunkat engem nem érdekeltek más pasik de ő a mérhetetlen bunkóságával mindig mindenhol megaláz
2015. márc. 18. 22:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!