Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válaszolnátok a le ti kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok a le ti kérdésekre? 23L

Figyelt kérdés

1. Észre lehet venni a megcsalást?


2. Ha egy férfi csalja a párját, ugyanúgy igényli vele is az intimitást?


Ha a másiktól többet kap (szex, figyelem, szeretgetés), lecserélheti? Mennyiben befolyásolja ez a férfiakat?


Saját tapasztalat is érdekelne.


2015. márc. 17. 22:15
 1/6 Jázi :) ***** válasza:

Igen.

Megeshet.

Előbb-utóbb le is cseréli.

2015. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze hogy észre lehet ! olyan furcsán viselkedik nem kívánja már annyira a sexet ha te kezdeményezel akkor jaj most nincs kedvem ! tudod az apró jelek
2015. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. nem

2. igen

3. igen

2015. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, hogy a nőket rohadtul de nem az érdekli hogy mindent megadjanak, és így a pasinak eszébe sem jutna megcsalni a másikat. Neeeeem... Igények az egekben, nyújtani csak éppen annyit amennyit kedvük szottyan, annyit nyújtanak. Aztán meg jönnek az agyalgatások hogy miért csal meg, hogy csinálhatja, észreveszem-e, ez azt jelenti-e hogy igen, stb...
2015. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es sok emberre jellemző h csak a dolgok megszerzéséért harcolnak, a megőrzéséért már nem.
2015. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.

S miután be is bizonyosodott, akkor szakítottam vele.

Akkoriban még tapasztalatlan voltam ezen a téren ő volt az első hosszú és komolynak hitt kapcsolatom, s a kommunikáció sem működött. 19 évesen jöttem össze vele. Persze előtte is volt egy tini szerelmem, de az még is másabb. De így idősebb fejjel, több tapasztalattal azt mondom nem is baj érte, igaz miután szétmentünk is rá nem sokkal tudtam, hogy nem működött volna hosszú távon. Ezután már senki sem csalt meg.


A mostani Párommal jól meg vagyunk és Vele sokkal jobb is, mindenben és minden téren. Azt is kijelentem, Vele eddig a legjobb.


36N

2015. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!