Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért féltem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért féltem ennyire a barátnőmet?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt és jól ki jövünk egymással. Ennyire még lányt nem szerettem mint őt. Őszinte kedves és önmagát adja. a napokba mesélte hogy a barátnőjével fitnesz órákat fognak venni. Heti 1-2 alkalom. mivel ez egy másik városba van egyből elkezdtem azon agyalni hogy tuti majd ráveti magát egy ottani pasas pl . természetesen mindent elszokott nekem mondani hogy pl munkába ki vetett rá szemet meg állandóan megnyugtat hogy sose lepne félre mert nincs rá oka.

De ennek ellenére is féltem. Mit tegyek ? Voltatok mar hasonló helyzetbe? 28/F


2015. márc. 17. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Bízol a barátnődben vagy sem?


Különben is birtoklod a lányt vagy a tulajdonodban van, hogy korlátoznád?


Csak tedd fel ezeket a kérdéseket magadnak.

2015. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig még örülhetsz is, ha mindent elmond. Szerintem ne legyél féltékeny, mert azzal fogod elriasztani. A magabiztos, leszarom, feleslegesen nem aggódom típusú pasik mellett tartanak ki, hidd el. Legyél erőskezű férfi, és sose kérdőjelezd meg a saját értékeidet, képességeidet. Erre buknak a nők.
2015. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért, 2es, ez nem teljesen van így. az, amit te csinálsz kérdező, az már túlság, de amit a 2es mond, az meg már nagyon az érdektelenség határát súrolja. volt ilyen barátom, az agyamra ment ezzel a túlzott magabiztosságával. mintha készpénznek venne, és magát olyan tökéletesnek, hogy nekem lenne a legrosszabb, ha őt megcsalnám. találd ki, mi lett a vége. az egyetlen olyan, akit másért hagytam el. többek között ez is közrejátszott. hogy ennyire sokra tartotta magát, és nem tartotta lehetségesnek, hogy én másnak is kellhetek.


kérdező, egy arany középút a legjobb. amit vizionálsz az eleve józan ésszel is belátható, hogy irreális dolog. tornázni megy egy barátnőjével, mégis, a buszon szólítanák le? na és ha leszólítják? bizonyára nem a levegőbe beszél, amikor azt mondja, nincs oka félrelépni. nem hiszem, hogy veled lenne, ha annyira másra vágyna. relax.

2015. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs egy kis önbizalom hiányod?

Ahogy a kettes írta a nők jobban buknak a határozott, öntudatos pasikra, akik tudják mennyit érnek.

Csak ne ess át a ló túloldalára...beképzeltség, önteltség, stb.

A nők szeretik érezni, hogy a párjuk még bukik rájuk és fontosak nekik tehát egy vicces féltékenynek tűnő beszólás még elmegy de ne akard kalitkába zárni.

Egyébként meg fitneszre megy nem konditerembe gyúrni.


Az én képzeletemben a fitnesz szó alatt egy rakás nő jelenik meg, akik zenére ugrálnak.

Valahogy nem tudok odaképzelni cicanadrágos fiúkat hahaha:))

De lehet, hogy nekem vannak téves elképzeléseim a fitneszről.

Egyébként meg pasik mindenhol vannak, akik ráhajthatnak tehát inkább a saját önbizalmadban keresd a hibát ezen próbálj meg dolgozni.

2015. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!