Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy lányt és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt és nem bíz meg bennem ilyenkor mi a teendő (lent a többi)?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon aranyos lányt, csak az a baj hogy nagyon vissza húzodó,de ez nagyon tetszik benne. Egy bajom van, hogy udvarlok neki és hát könnyen zavarba jön,de néha nem tudom hogy most ez jó vagy rossz. Mindig eltudunk jól beszélgetni,meg úgy érzem hogy nem vagyok neki közömbös, csak nem bíz meg bennem mert hogy nem vagyok egy "jó fiú". De érte képes lennék megváltozni, és nem tudom hogyan győzzem meg róla, hogy érte képes lennék bármire. Válaszokat előre köszönöm.:)
2015. márc. 17. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nagy hiba, ne változz meg senkiért, csak magadért.
2015. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megfog bízni benned. :)) Én is ilyen vagyok,de ha látom hogy rendes az adott személy,és barátkozik velem(udvarol)nem csak szórakozik akkor egy idő után én is nyitok felé ..már amennyire tőlem telik L
2015. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen téren nem bízik meg benned? Nem enged elég közel magához?

Zavarba jön,nos igen,sok lánnyal előfordul,például velem is.Én sem mutatom ki egyértelműen az érzéseimet,de időt kell adni,és minden helyre fog alakulni.Nyerd el a bízalmát,mutasd meg neki,hogy te kedveled,és fontos a számodra,ez majd közelebb visz hozzá,meglátod!

L/25

2015. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!