Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már mással is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már mással is, hogy a partnere váratlanul megkérdezte Tőle, hogy akkor is vonzónak fogja-e majd találni ha elhízik? Mit válaszoltatok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.... :)
2015. márc. 18. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, ez a legtöbb nőnek nagyobb probléma mint az esőerdők pusztulása.

Természetesen azt mondtam hogy igen Úgyis csak ő kell, akárhogy is néz ki, sőt lehet hogy jobban állna neki pár plusz kiló.

Ha viccesen kezeled a dolgot akkor mondd neki hogy nagyon tetszeni fog majd a nagyobb cici és popsi, és a nagyobb felület amit lehet simogatni ;)

2015. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen, de hazudnék, de ez számomra kicsit összetettebb. Alapvetően a normális gondolkodásmód: ha szeretsz valakit, akkor a személyiségét szereted, nem a testét, így mindegy, hogy elhízik-e, vagy elveszíti egy-két végtagját, attól még ő maga nem fog változni.


Azonban az, hogy valaki elhízik, én pedig direkt azért tartottam vonzónak, mert úgy nézett ki, ahogy, akkor az hosszútávon hatással lehet a szexuális életre is. Elhízásnak is vannak fokozatai, de mivel nem meg-, hanem elhízást írtál, így feltételezem beszélhetünk arról, hogy ha pl. egy 168cm/56 kilós lány hirtelen mondjuk 89 kiló lesz. Eleinte még lehet megvan a láng, nem zavaró, de később az lesz. És itt jelenik meg számomra a kérdés: vajon miért hízott el? Mindenképp támogatni és segíteni fogom, de:


1., Ha betegség miatt történt, akkor eleve máshogy állok hozzá. Amúgy is mozgok, de együtt sportolnék vele, visszavennék a tempómból, csak azért, hogy bírja tartani a lépést, együtt diétáznánk, akár fél-egy évet is szentelnék arra, hogy próbáljunk alkotni valamit a testével, de ha nem is megy, már önmagában az elfogadható, hogy próbál változni, tenni azért, hogy ez másképp legyen.


2., Ha zabált, elutasító volt, nem akar változni, neki jó ez így, hiába unszolom, ő nem akar se mozogni, se másképp étkezni, akkor viszont hamar azt fogom mondani, hogy "akkor bocs, de nekem ez így nem megy, nem talállak már vonzónak, és ez téged nem is érdekel".


És a második rész miatt gondolom úgy, hogy nem is feltétlenül az a megfelelő lépés, ha hazudok már rögtön az elején, így ellent mondok magamnak is. Nem akarnám megbántani sem, viszont ösztönözni sem arra, hogy egyen többet, hiszen nem akarnék saját magammal sem kiszúrni.

2015. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A volt párom megkérdezte, nemet mondtam (ahogy az előző is írta, nem meghízásról van szó, hanem elhízásról). Ehhez képest egy év után olyan szintű hízásnak indult mintha fizetnének neki érte, 30 kilót szedett föl pár hónap alatt, egyszerűen azért mert lusta volt, igénytelen és zabált egész nap. Egy ideig próbáltam neki segíteni, de teljesen leszarta, sőt, inkább meggyőzte magát hogy az igazi férfi 130 kiló, és az én értékrendem torz. :)

Senki ne hízzon el kapcsolatban. Lehet hogy szánalomból/tisztességből egy ideig tolerálja a másik, de senki sem kíván egy zsírdisznót, és ez megmérgezi a kapcsolatot.

2015. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Őszinte lennél vagy elintéznéd egy kegyes hazugsággal?
2015. márc. 18. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Őszinte, a kegyes hazugság senkinek sem jó, főleg mert a másik attól azt hinné hogy minden oké, és csak nem értené hogy miért undorít a külseje akkor mégis.
2015. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legjobb valasz erre: akkor is zabalnivalo leszel, de akkor mar szo szerint, mert viszlek a vagohidra
2015. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt a fajta gondolkodást, hogy 'nah akkor most X éve együtt vagyunk, szeretjük egymást így már bármit megtehetek egy kapcsolatban mert a másik úgyis szeret, nem fog elhagyni' Egy kapcsolatban is törődnie kell az embernek magával, nem szabad ellustulni. Valószínűleg ha valaki nem betegség miatt hízik el, akkor a személyisége is változik vele együtt. Úgy értem, hogy az elején teper mint állat, hogy tetszen a párjának aztán ha beáll a megszokás akkor meg sz*rik az egészre. Én megmondanám, hogy nem tartanám vonzónak, mert nekem nem jönnek be a kövér lányok. Erre persze valszeg a legtöbb nő megsértődne és én lennék a szemét állat mert nyíltan fel merem vállalni a vágyaimat. A kérdés amúgy is rossz, úgy kéne feltenni, hogy 'akkor is szeretni fogsz ha ellustulok, egész nap a gép/TV előtt ülök és csak nassolok és nem fog érdekelni a saját testem?' Így feltéve a kérdést már nem is olyan para ha a válasz erre egy jó nagy NEM :)
2015. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Scav ***** válasza:
Én megmondtam, hogy sportoljon, mert bár szeretni fogom ha elhízik, de kívánni nem, így a testi szükségleteimet mással oldom meg. És ezt nem akarom. Tegyen ellene én is vigyázok az alakomra.
2015. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"8" reagálva.....

Megkérdezhetem hány évesek vagytok?

Mit reagált a hölgy az elhangzottakra?

2015. márc. 18. 10:40
 10/11 Scav ***** válasza:
32 éves vagyok. A feleségem nem sértődött meg, igazat adott. Ő se kívánna egy zsíros, pocakos, a sok hájban elvesző f_szú férjet. Szerethetem én bármennyire a párom, az nem változtat azon, hogy mit tartok szexuálisan vonzónak. Sportolunk is mindketten. Szerintem a test edzése is hozzátartozik az igényességhez, mint a fürdés, fogmosás vagy az elme fejlesztése.
2015. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!