Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan reagálnátok, ha a barátnőtöknél találnátok egy ilyen mappát? Nők, megmutatnátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a párotok számítógépén (nem kutatás, hanem használhatjátok és nincs elrejtve) találnátok egy mappát amiben mindenféle "álomdolog" lenne, kb fél éve gyűlik benne sok sok kép: lakás, konyha és esküvői ruhák, gyűrűk!

A házasság téma, lesz is majd 5éven belül. Mi lenne a reakciótok ha ilyet találnátok?

Nők/lányok: megmutatnátok vagy sem, ha lenne ilyenetek?


Csak érdekel, ki hogyan reagálna, mit szólna. Negatívan állna hozzá vagy pozitívan.


2015. márc. 18. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha már ki van tűzve az időpont, hogy öt év múlva, akkor simán belefér hogy tervezgettek. Sőt, szerintem a pasi is tegyen már abba a mappába.
2015. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem az alap gondolatot sem.

megmutatja -> tudok róla

nem mutatja meg -> kutakodás


Hiába volt ott az asztalán, hiába "nem volt elrejtve", nincs jogom megnyitni, nincs közöm hozzá, ha megteszem, már a privát dolgaiban turkálok, még akkor is, ha kiskutyás képek voltak benne. Az az Ő dolga, ha akarja, megmutatja.


De amúgy kapcsolatfüggő. Csak azért, mert én autókat mutatnék neki, vagy szép kábelmenedzsmentet, szép házakat, még nem jelentené azt, hogy boldogtalan vagyok így, többre vágyom, szebbre, és másnap szét fogom bombázni a lakást, és felveszek hitelt, hogy elköltözhessek valami nagyobba, egyszerűen csak azt, hogy tetszik. Álmodozni mindig szabad. Persze, az egy dolog, hogy valaki mondogatja, hogy "szeretnék házasodni, gyerekeket, akarok, TŐLED AKAROK GYEREKEKET" és még meg is mutatja az esküvői ruhákat, az para. De ha csak amúgy megmutatja, hogy számára mi szép, abban semmi rossz nincs.

2015. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy reagalnek? : hazassag? JAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJ NEEEEEEE!!!!!!!! :)
2015. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Azt hogy "szép álmok csajje. Nekem is vannak álmain. De az álmok csak álmok szóval ne reménykdjé' mert nem vagyok olyan hülye hogy belemenjek ebbe. Vagy csak házassági szerződéssel. Nem fogsz kiforgatni abból a kevésből is amim még van.
2015. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!