Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy 14 évest, huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy 14 évest, huszonévesként, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy nagyon beleszerettem. Talán egyetlen egyszer szerettem így valakit az életben, és őszintén szólva nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Eleinte nagyon érdeklődő volt, nagyon sokat beszélgettünk, most viszont azt mondja, hogy nagyon fura vagyok, néha konkrétan tart tőlem. Nem volt még barátja, teljesen kezdő, még fél évvel ezelőtt egyszer olyat kérdezett barátnőjétől (majdnem összejött valakivel), hogy ha egy fiú, ha azt mondja, hogy szépnek találja, akkor mit mondjon, reagáljon rá - tehát tényleg, ILYEN szinten van párkapcsolati témát illetően.

Egyszerűen annyira vicces és aranyos, ahogy próbál többnek tűnni koránál, és néha annyira nem ért semmit, nem tud hogyan reagálni bizonyos dolgokra, nem tudtam nem beleszeretni, és igazából nagyon aggódom is érte, mert olyan bután viselkedik, gondolkodik bizonyos esetekben. Azt hiszem, hogy ez az érzés magától nem fog csillapodni, csak még hevesebbé válni, így nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet-e a lány mellett maradnom. Ti hogy cselekednétek?


2015. márc. 19. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd leülöd... mert még nincs 14 sem.
2015. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kihasználni tisztességtelen lenne, még a párkapcsolathoz is éretlen, nemhogy a szexhez (amire gondolom neked már igényed van), szóval én inkább hagynám.

Alap esetben azt mondom hajrá, de a lány nyilvánvalóan nincs még felkészülve semmilyen kapcsolatra, csak ugye próbál többnek látszani a koránál ahogy a legtöbb 15 alatti fiatal.

2015. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez büntetendő..Pedofil
2015. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért mert fiatal még nagyon meg ahogy irtad "buta" és te csak vigyázni akarsz rá előjött vmilyen "apai ösztön" nagyon mélyről
2015. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. Nincs hozzáfűznivalóm


2. Igen, nekem is ez a dilemmám, de sajnos, úgy érzem, ha nem távolodok el tőle, önkéntlenül is rá fogok hajtani, durván, ami... bizarr. Igazából jelen érzelmi állapotom szerint szexre nem vágyom, csak szimplán szeretném szeretni.


3. Beleegyezési korhatár 14.

2015. márc. 19. 19:40
 6/9 A kérdező kommentje:
4. Gondoltam már valami hasonlóra, lehet, hogy részben van benne igazság.
2015. márc. 19. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Frászkarikát apai ösztön. Gerincre akarod tenni, s örülsz, hogy buta mint a tök, de félsz, hogy mi lesz ha kiderül. Itt meg arra vársz választ, hogy milyen hihető indokot húzz elő ha tényleg kiderül, hogy meg még nem húztad de már lepippantott.
2015. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,,,dugd mar meg!
2015. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha elmúlt 14 akkor nem ütkôzik törvénybe, szóval lexarom. Csinálj amit akarsz!

( egy férfi kevésszer lesz igazán szerelmes, azt pedig nem jó elszalasztani. De talán várhatnál míg 15-16 éves lessz, 14 évesen még nagyon fiatal a csaj)

2015. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!